Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor pt sindrom pelvian inflamator mi a spus medicul sa iau doxiciclinica cu metronidazol, stiti cumva si alt tratament, vad pe net ca sunt tot felul de combinatii intre antibiotice,acum nu ma mai doare pt ca iau flamexin si indometacin cred totusi ca nu e f grav dar totusi tratamentul e 14 zile, vorbesc maine in cehia poate pot sa stau pe duphaston in loc de AC uri pana pe 9 martie si pe urma sa il opresc si sa vina CM ul pentru a incepe estrogenii, ma gandesc ca ar fi si asta o varianta mai ales ca acum la eco mi s a spus ca nu prea are ce CM sa vina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Katy e cam mult sa iei pana pe 9 duphaston...dar sunt curioasa ce-ti vor raspunde.Nu ti-am inteles intrebarea.Te temi ca antibioticul poate afecta cu ceva?Sunt scheme cu 20z de doxi(ultimele 10z ale ciclului anterior procedurii+primele 10z ale ciclului cu procedura).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Intralipidul nu are ce rau sa-ti faca daca analizele de colesterol si glicemie sunt bune(nu aproape de limitele superioare).Dar prednisonul poate afecta sistemul imunitar,functiile hepatice si poate incetini dezvoltarea fatului.Un gramaj minim nu face rau,dar un gramaj maxim poate face mai mult rau decat bine daca nu e necesar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...