Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

Alexia, ai intrat in zona safe!!! Sa dea DD sa stea fata cat mai mult pana spre termen, dar cred ca te simti mai usurata...

Eu implinesc sapt asta 20 de sapt si merg ca pe oua, sa nu deranjez cuibul... M-as baga la pat, dar astept morfo de sapt viitoare sa vad ce zice dr.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria imi pare tare tare rau  [grup]

Nu am mai scris de foarte mult timp dar am tot intrat sa citesc orice mesaj de la tine.

Stiu ca acum nimic nu iti va alina durerea pe care o simti dar crede-ma ca timpul va sterge incetul cu incetul orice suferinta si te vei ridica la un moment dat si mai puternica si o vei lua de la capat. Capul sus fata draga! Sa nu renunti, sunt sigura ca vei reusi dar sa nu te lasi dobarata de esec niciodata. Suntem atatea fete aici care am trecut la fel ca tine prin una sau mai multe incercari insa pana la urma am reusit. Nu te lasa!

Acum ai nevoie sa te linistesti, poate un timp nu vei mai intra aici dar cand vei simti nevoia sa vorbesti cu noi, te vom astepta [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexia si tu esti aproape de final , mai ai putin  si  [bib] .

 

Katy sper sa se rezolve odata problemele cu CM ti-a cam dat de cap ...... [batcap] .

 

Mamici ce mai faceti ? ce va fac minunile?

 

Noi suntem bine crestem , gangurim de o luna de zile, colici nu mai avem decat f. rar, avem o alta problema de cateva sapt iesim afara doar cu supozitor, dar am inteles de la alte fete ca se mai intampla si in cateva sapt se va regla., sper.....Peste 2 sapt facem rotavirusul sper ca va fi bine  [fri]  [fri] .

 

Pupici tuturor .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vorba fetelor cu bebici: niciodata nu vom scapa de grija. Dar parca e ceva mai putina acum. Desi naterea de prematuri depide la capitolul supravituire de la copil la copil. Sper sa nu fie cazul, offff. Si eu calc ca pe oua, imi tin burta cu mainile pe dedesubt cand ma deplasez, ca simt ca se lasa bebelina jos de multe ori. Si mi-a mai iesit si lipsa de fier, care se zice ca da nastere prematura. Pastilele cu fier constipa, dar pana la urma tot va trebui sa iau. Imi e tare frica de nastere prematura. Voi lua Mltofer ca ce ce mi-a indicat meiul de fmilie nu am gasit in farmacii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...