Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!Fetelor va pupicesc pe toate gravidute burtici ,si pitici nu v am uitat doar ca traiesc foarte intens si frumos fetele turuie toata ziua nu le tace gurita imi povestesc intruna vor numai afara dimineata cand se trezesc ma intreaba mami ai baut cafea?:)) sa fie sigure ca le duc la plimbare mergem in parc in fieare zi mergem sa hranim porumbei  sa descoperim lumea asta este cea mai frumoasa periada de pana acum ne intelegem perfect mergem si la caeteria impreuna ca fetele :)) sa aveti parte de tot ce va doriti si nu va pierdeti speranta  se intampla minuni fetelor trebuie doar sa credem la unele mai repede la altele dupa multe incercari eu va astept cu drag pe toate de partea cealalta de baricada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexia poți lua Altrifer este o compoziție naturală de fier care nu constipă sau Ferofolgama el constipă în primele 5-6 zile apoi tranzitul revine la normal .Eu am luat Ferofolgama pt ca are acid folic și pt mine cu MTFR - urile mele heterozigote a fost numai bine

Noi avem 7 sapt suntem băieței cuminți ,mai avem colici ,mai nasul înfundat .Eu am început lucrul de o sapt și sunt îngrozită de viroze .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Siggy eu initial aveam de toate in schema decapeptyl, AC uri, prednison, estrogeni, eutirox dar daca nu mi a venit CM nici in ianuarie nici in februarie si endometru se pare ca e f subtire probabil o sa incep direct estrogenii. Vineri mai fac o eco sa vad cum e endo, nu mai am timp sa provoc CM ul si nici nu stiu daca reusesc. Mai vad vineri cum se prezinta dar in principiu o sa incep direct cu estrogeni, prednison eutirox.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Qiao, multumesc mult! Cica fructele si legumele au mai putin fier decat au produsele din regnul animal. Am baut si suc de sfecla cu morcov si telina, am mancat si spanac, si urzici. Voi papa si rodie daca trebuie. Am auzit ca splina de porc la gratar ar fi recomandata ca sa scapi mai repede de anemie. Dar de frica as suplimenta si cu ceva pastile.

Maria V, Altrifer voi lua daca spui ca nu constipa. Multumesc mult! Dar ce putin ai stat in postnatal! Cred ca ti-e tare dor de bebel cand esti la servici. Va doresc multa sanatate, sa nu se lipeasca vreun virus de voi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara doamnelor,  m-am decis sa scriu si eu pe acest forum,ptr ca de citit...va citesc de ceva timp. Cam de cand am descoperit mutatia genetica si mi s-a spus ca doar prin ovocite donate voi reusi sa devin mama. M-am incapatanat, am incercat fiv cu analiza genetica a embrionilor....esec! Asta e! E bine ca mai avem o varianta! Asa ca ...ne agatam de orice speranta si incercam tot ce se poate, ptr ca suntem fete ambitioase, nu-i asa?!? Acum am alta problema: ce clinica sa aleg??? V-am citit, am analizat..tot nu stiu ! Ma ingrijoreaza faptul ca donatoare nu o sa produca suficiente ovule ( adica ptr doua et) . Nu sunt pesimista, doar ca imi place sa am o garantie. Datorita experientelor voastre cu clinica Reprofit, sunt tentata sa merg la ei. S-a intamplat sa nu va ramana embrioni de congelat?La PFC nu a incercat nimeni?  Multumesc mult! Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...