Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va salut fete dragi!

Maria ma bucur nespus de mult ca ai revenit in forta si deja te gandesti sa mai o pui de o procedura in toamna. Sa dea Dzeu sa fie lozul noroc pentru tine de data asta. Noi iti tinem pumnii si te sustinem cu orice putem si noi fiecare [flo2]

Piersicuta bine ai venit si sedere cat mai scurta la statutul de aspiranta [:)]

Acum am si eu o dilema si as vrea daca mai sunt din fetele vechi care mai ne citesc poate ma ajuuta si pe mine.

Mie doctorul meu mi-a dat niste analize de facut. Cum ar fi: mycoplama,ureeaplasma,secretie col. M-am programat la o alta doctorita din clinica pe care o frecventez ca ma gandeam ca e mai bine sa ma vada un ginecolog si nu sa ia o asistenta cum se face in mod normal ca deh...e vorba de o gravida care face o analiza si umbla pe la col. Ei si surpriza doctorita asta dupa ce i-am povestit tot istoricul meu minunat a refuzat sa imi faca analizele astea pe motiv ca e prea pretioasa aceasta sarcina si sa imi faca dr care mi le-a prescris ca ea nu se baga. Va dati seama ca mi-a bagat morcovul...Voi ce ziceti? Ce stiti? Se fac analizele astea? Exista oarece risc? Oricat de mic? Dar pana la urma de ce se dau? Daca imi iese ceva nasol, se poate sa se rezolve ceva in sarcina?

 

Maine ma duc sa il vad pe bebe. Nu mai am rabdare pana cand m-a chemat doctorul meu [batcap] .

 

O primavara minunata va doresc [flo2] !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...