Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

Se poate inlocui Clexane cu Fraxiparine, dar, asa cum am mai zis, nu o poti inlocui pe parcursul tratamentului. Cu ce incepi, cu aia o duci pana dupa nastere. Bemi nu a gasit anul trecut clexane si a inlocuit cu innohep, dar e mai scump acesta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor. Am gasit medicamente mai ieftine la farmacia Reteta sau Polisano mai nou. Am avut o reducere de 10% . Preturile sunt la fel ca la farmacia tei dar au in plus reducerea. eu am luat diphereline mai ieftin de aici.  Cum pentru noi fiecare banut conteaza. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Am gasit medicamente mai ieftine la farmacia Reteta sau Polisano mai nou. Am avut o reducere de 10% . Preturile sunt la fel ca la farmacia tei dar au in plus reducerea. eu am luat diphereline mai ieftin de aici.  Cum pentru noi fiecare banut conteaza. 

 

Fetelor, scuze pt intruziue.

 Piersica, te referi la farmacia Polisano de pe soseaua Pantelimon? dupa ce treci de Mega Mall?

 Reucerea ai avut in baza unui card?

 

  Multumesc!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piersica mulțumim de pont.

 

Fetelor a făcut vreuna dintre voi transfer duminica la Reprofit? Am intrebat-o pe Cristina, mi-a spus sa se fac, dar nu mi-a răspuns încă despre programul medicilor. Mi-as dori sa fie tot dr. H. De mâine încep tratamentul de stimulare, sper ca in 2 saptamani sa fiu la Brno.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ThePink, e asa cum ti-a zis Cristina. Eu duminica am facut transferul, dar in vara, cu dr. Marcela P., dar care intre timp a nascut si nu stiu daca deja si-a reluat activitatea. Anul celalalt am facut cu dr. Pavel si pot spune ca si acesta este tot de nota 10. Fetele care au facut cu dr. Machac il laudau pe acesta, altele pe dr. Kozumplic si asa mai departe. N-am auzit pe careva sa nu fie multumita de medicul de la Reprofit. Asa ca stai linistita ca toti sunt foarte buni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Rozalino spor la pastileala!

    Giny,SI cred ca se refera la secondar infertility...dar nu aruncati cu rosii,alta traducere nu am gasit.

    Scoateti majoretele ca Gabyv a nascut o fetita si sa o intampinam frumos pe printesa!

    O saptamana plina de vesti bune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...