Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabi te-am felcitat si la gravidute dar te felicit si aici [:)]

Sa iti traiasca minunea de bebelina si sa va aduca numai bucurii.

[fiesta]  [balo]  [artif]  [sap]  [deziuata]

Imi pare rau ca ai trecut si prin clipe mai putin placute dar astea se vor uita curand si vor ramane numai cele frumoase. Ma rog la Dzeu totusi ca partea cu laptele sa se rezolve.Doamne Ajuta

Ma bucur tare mult pentru tine. Multa sanate si ai grija de tine si de bebelina frumoasa.

Te asteptam cu mai multe vesti cand te mai inzdravenesti si ai bineinteles si timp ca de acum ...cam put

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

La Multi Ani  pentru azi sa aveti o primavara frumoasa si norocoasa iar pt aspirante urmatorul 8 Martie sa va gaseasca in postura de mamici. [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Gaby felicitari pt printesa, frumos cadou ai primit de 8 Martie,am inteles ca ai avut ceva probleme  sper ca esti ok , recuperare cat mai rapida. [fiesta]  [fiesta]

 

Alexiaa urmezi tu, bafta multa!!!!!!!!!!!

 

Fetelor noi va doresc sedere cat  mai scurta  la aspirante.

 

Bafta multa fetelor deja in focuri, Maria 12345 ma bucur ca vrei sa incerci din nou, o sa fie bine o sa vezi.

 

Maya nici eu nu am facut acele analize de secretii, din cate am inteles nu se fac  pe sarcina decat daca  cum au zis si fetele este vreo problema dar cu progesteronul introdus vaginal cum iti recolteaza , ti-a zis sa iei pt cateva  zile per oral? Ceva analize de secretii se fac la finalul sarcinii daca nasti normal.

 

Maria deja te-ai intors la munca? ai fost obligata? cred ca iti este f. greu, pai si cu alaptatul cum faci ?

 

Pupici tuturor gravidute, mamici si aspirante, sa aveti o zi minunata. [pup]  [pup]  [pup]  [pup]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, mame si viitoare mame!!! La multi ani, doamnelor!

Felicitari, Gaby, sa-ti traiasca puiutza si sa te bucuri de ea!

Pe lista noastra ar fi, cred, Anxiao si Alexia la rand. Anxi, cat mai ai, cum esti? Ca n-ai mai scos capul de mult... sau nu mai stiu eu...

Michelle a nascut probabil de ceva vreme, dar nu stiu daca o sa mai aflam de ea.

Pup dulce, Sun!!!

Bafta mare fetelor in focuri!!!

Eu se pare ca voi avea pereche, mofo II a iesit bine, inca un pic si ma bag in prenatal, la zacut... mai am ceva treaba pe la serviciu si acasa n-am facut nimic, nici o pregatire pt pinguinasi. Sper sa recuperez pana mai pot sa ma misc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, fete dragi, mamici, burtici si viitoare mamici! Visurile sa ni se implineasca tuturor!

 

Poppy, ce frumos, perche! Uraaaaa!

 

Anxiao, te astept cu vestea despre minunea mica peste 3 saptamani, nu vreau sa ti-o iau inainte. Stau cuminte la rand. Sper sa reusesc. Maine am eco de luna a 3-a. Sper sa fie bine mandra mea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...