Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

Pupici, Daisy, sa-ti traisaca baietelul scump!!!

Da, ai retinut bine, am fetita si baiat, asta daca nu au gresit la morfo II... ei, nu ma supar orice o fi, iti dai seama! Eu nu mi-am pus la semnatura cat mai am ca nu stiu sa o fac. Dar vineri fac 24 de saptamani si stau cu un morcov... sa ajung in zona safe, dupa 32 de sapt...

MariutzaF, ne e dor de tine, mai da semne de viata!

Alexia, cand o s-o vezi pe bebelusha, sa ne zici si noua daca e ca in avatarul tau cu rochita roz [vampa]  Stiu ca acolo e nepotica ta, deci e ff posibil sa semene fetele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, fete.Tocmai am primit schema de tratament de la BRNO.Din ce am vazut eu, trebuie sa iau fara intrerupere Marvelon, iar la 5 zile dupa, incep estrogenii.Asta in caz ca vine menstra in intervalul asta.Cred ca sunt in aceeasi situatie cu Kati , adica nu am estrogeni asa ca tare mi-e teama ca nu va veni cm.Sper ca medicii stiu ce fac, MD Petra Kneslova e medicul meu ceh.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Si eu sunt in luna premergatoare de a face Et la Brno. Am facut Diphereline , am intrerupt estrogenii si trebuia ca dupa 5 zile sa-mi vina CM. Astazi este a 5 zi si nimic. A mai patit cineva la fel? Am inteles ca ar fi trebuit sa-mi vina dupa a 5 zi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună fetelor, Am făcut embriotrasferului, aparent totul a decurs ok. Am discutat cu dr. Hana din nou despre Intralipid, a susținut ca nu este căzut pt ca deși cele NK sunt 18%, numărul total al limfocitelor este în limite. Eu merg în continuare cu Prednison si vom vedea. În schimb, mi-a recomandat sa dozez Progesteronul și ma vor suna mâine sa îmi zică dacă trebuie sa fac injectabil. Am facut azi și 250 microg de Ovitrelle, ginecologul meu mi-a recomandat.

Care este doza maxima de No-spa?

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi ,de mult nu am mai intrat și imi era  dor de voi .

Maria F te pupăm și noi  gasca veselă .

Poppy ce  mult ai avansat ,felicitări ,sarcină ușoară în continuare .

Alexia ,naștere ușoară și întâlnire magică ,cu mică printesa .

Dea ,ce mai faci ?

Ce face Gaby ?

Trebuie să citesc din urma .

Noi creștem ,dar avem nasul înfundat și suntem tare plângăcioși .

O pup și pe Ella ,și pe Kassandra .

Le doresc fetelor noi ședere cât mai scurtă fără bebei .Cât despre cum sunt ? Sunt minunați ,mie mi- se pare ca bebe meu este cel mai frumos din lume .Dar știți voi povestea cu cioară .Dea va poate confirma cum e bebe .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...