Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

Mi a venit rezultatul prolactina 779 si tsh 1,54 deci posibil prolactina sa fie cauza nu stiu de la ce a crescut posibil AC sau stres. Pana ma intorc din cehia nu am ce sa iau ca nu stiu dozajul la biocriptin, astept rasp de la cehi probabil opresc tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bună, fetele! Mai intru din când în când sa vad ce mai faceți...

Katy, îmi pare rău că nu ai putut transfera puiuții acum dar cred ca ai luat cea mai buna hotărâre să-i îngheți ..sigur vei rezolva problema endometrului în câteva luni...

Pink, te aștept cu vestea despre beta pozitiv..

Gine, sa meargă totul perfect...

Anxiao,  felicitări!!

...Și pentru toate fetele un gând bun! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, care ați făcut fiv și sunteți mai pricepute, vreau sa va intreb ceva...

Dipherline l-am făcut în 17 martie, în prima zi de ciclu, mi-a venit ciclu încă 2 zile ,s-a oprit și acum , la 1 săpt și 3 zile am pete maro...oare de la dipherline sa fie ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu pot posta la cap 101 deocamdata...

Multumesc de lamuriri, Alexia... uf, speram sa pot intra mai repede, n-am chef deloc de frecatura cu riscul maternal ca isi baga nasul aia de la medicina muncii. Nu mi-e ca n-as avea motive suficiente pt concediu, dar nu mai pot sa ma frec pe la cabinete...

O sa lucrez de acasa, din fericire am posibilitatea asta. dar as fi preferat sa-mi las neuronul sa zburde liber la carucior, hainute si din astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria ma bucur multusesc mult pentru gândurile. Doamne ajuta sa fie bine pentru noi toate!

Gine nu știu ce sa îți spun despre petele maronii.

Alexia și Poppy bebelinele și bebebelinul sa mai stea un la mami în burtica atat cat sa fie maricei și apoi ii așteptăm la avatar.

Pup toate fetele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...