Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim pt urari! Noi am ajuns acasa si incepem acomodarea:) a fost o intalnire fantastica fetelor, stiu ca e un cliseu dar chiar nimic nu se compara! Suntem fericiti toti 3, bebe a facut furori in spital....toate asistentele ziceau ca e cel mai frumusel, poate si pt ca e un blondut ca in reclame (si tati e blond). Toata lumea zice ca are nasul meu....eu nu-mi dau seama inca dar asa pare:). as pune cu tot dragul poze dar am un principiu, sa nu afisez bebele pe net....dar credeti-ma, fac bebei al naibii de frumosi cehii:))) pupici tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poppy multumesc pt raspuns.Apreciez mult.Eu am tot scris sa ma " vada" cineva..dar nu m-ai vz decat tu.Eu m-am intors din Grecia,mi-au transferat 3 embrioni(joi,25 martie).Daca in prima zi eram sigura ca voi reusi,azi m-am cam desumflat,ca nu simt nicio durere de ciclu(cica asta ar fi principalul simptom si dealtfel asta este si cel trait de mine cand am ramas la primul FIV dar l-am pierdut intr-o sapt)

Fetele care au avut reusite...ati simtit ceva?ce sa fac...asa e cand esti in focuri...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sun  [flo2] nu m-a suparat nimeni, doar nu-s copil, numai ca erau FETE care cereau sfaturi, scriam cate ceva, zic eu pertinent, din propria experienta, dar am avut "impresia" ca scriu cumva la gard, in rest nimic deosebit [:)] pup mama new si bebelina new [flo2]

 

Poppy  [flo2] cat de frumos povestesti de etajarea bebelusilor, va pup pe toti trei cu drag [flo2] 

 

Pink cauta pe net sa transformi nmol in ng, eu zic ca-i mic, asa am patit eu, dar nu stiam de transformare atunci, pup va fi bine, vorbeste la clinica si vezi ce spun de valoarea progesteronului, dar precizeaza unitatea de masura  [flo2]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...