Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

The Pink multumesc pentru raspuns.Conform schemei trebuie sa iau doua folii plus o tableta  Marvelon neintrerupt, si cu 5 zile inainte de a tremina ac trebuie sa fac Diphereline apoi dupa 5 zile daca vine sangerarea incep estrogenii.Vreau sa spun ca am din start 3 cpr/zi.Nu stiu ce inseamna asta, insa am tensiune mamara de cateva zile si jena sub burta(hipogastru).

eu am luat marvelon si la fel am patit si eu...ma dureau foarte tare sanii de la marvelon, plus ca eram ingrozita de efectele adverse citite pe prospect. a fost ok

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dozarea a costat 12 euro, fiolele sunt ieftine- am dat pe 4 cutii cam 11 euro. Injecția nu mi-au facut-o la clinica pentru ca dozarea durează o zi. Am sunat a doua zi și nu era gata. Am primit rezultatul a treia zi, după ce am sunat de vreo 3 ori.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    La noi analiza progesteronului costa intre 35-40lei si iese in cateva ore.Daca cereti rezultatul pe e-mail vine cam pe la ora 18,dar daca aveti in oras laborator si va analizati de dimi,pe la 14 e gata rezultatul...cel mai tarziu si-l puteti ridica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Am inteles Rozalino,dar le explicam fetelor ca se pot analiza si in Ro.Important e sa va luati progesteron injectabil de acolo ca in caz de nevoie sa aveti.La noi nu se gaseste in farmacii doar prin comanda si asta nu vine in timp util.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...