Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

Dozarea a costat 12 euro, fiolele sunt ieftine- am dat pe 4 cutii cam 11 euro. Injecția nu mi-au facut-o la clinica pentru ca dozarea durează o zi. Am sunat a doua zi și nu era gata. Am primit rezultatul a treia zi, după ce am sunat de vreo 3 ori.

Fiole se gasesc si in Romania? daca fac ET si injectia peste 2 zile cand sunt in Romania e ok? Tie ti-a recomandat cineva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Siggy eu nu am luat Marvelon, deci nu stiu ce sa iti spun. Legat de durerile pe care le desrii, te rog sa ne spui exact in ce faza esti, ce medicatie iei acum. 

The Pink, iau Marvelon, sunt la a doua folie si continui pana pe 17 inclusiv..

in 13 trebuie sa fac Diphereline..daca vine ciclu,

pe 21 aprilie incep estrogenii 3/zi si acid folic sau femibion nr1.

pe 6 mai e punctia donatoarei si trebuie sa incep cu Arefam 400 dimineata si 400 seara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piersica, nu te supăra pe mine, dar chiar nu cititi de pe forum nici pagina precedenta nr 62,  Dea a scris ca nu se gaseste progesteron injectabil in Ro si ca trebuie luat din afara, ca durează mult pana vina comanda, daca comanzi de pe farmaexpres. 

 

Pink  progesteronul in cazul Fiv nu creste dupa implantare, decât daca e pe ciclu natural, dar si atunci creste putin de la corpul galben, de aceea la Fiv se suplimentează pana la sfarsitul trim 1 si chiar un pic pana aproape de soroc. 

 

Poppy, Dea, Anxi, MariaV, Katy, Alexia si cele noi va pup cu drag.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    MariaF nu se gaseste in farmacii,dar putem face comanda la 2nr de tel(le-am pus pe prima pagina) dar eu nu stiu ce fel de firme sunt,insa am inteles ca dureaza livrarea mai ales daca esti mai departe.Pe farmaexpress trebuie reteta,aici stiu ca nu trebuie.Dar ai punctat bine cu saritul peste postari.Incep sa devin fantomatica,vorba unei prietene draga mie:))).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...