Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

               Buna fetelor,

               Eu nu am mai intrat de mult,ieri am parcurs cateva pagini fugitiv,Am zis sa va salut si eu,nu prea mai am timp,sa stau pe net,o sa vedeti voi cum e,cu bebei.Dar suntem bine,crestem bine,Sofia e f cumintica,am avut si botezul,a fost f bine,si f frumos.Deja incepem sa gangurim,zambim la mami si la tati,e frumusica foc,parca tot mai frumoasa,avem deja peste 6 kg,totul e f bine.Cu mine e mai greu,ma cam dor incheieturile de la maini,degete,parca si spatele putin,ma intreb oare de la clexane,?si ce as putea lua?ce ma sfatuiesti MariaV?ca la medic nu am timp sa merg.

               Va pup,va doresc multa bafta,o sa mai intru cand pot,abia astept sa aud vesti bune.Felicitari Gaby,si Axiao si Kass.De Michelle ce mai stiti?Doamne ajuta Alexia si Poppy,voi urmati,nu?Bafta multa fetelor noi.MariaV cum esti?Am inteles ca ai reluat munca.

              Pupici la toate,nu va enumar,sa nu va suparati,va trimit doar un gand bun la fiecare.....sa auzim numai vesti bune.Felicitari Deea ,esti aici mereu ,sa incurajezi fetele,sa le dai un sfat.Si pe mine m-ai incurajat,si uite ca a fost bine.Nu va pierdeti speranta,niciodata nu e prea tarziu,sa va impliniti visul............ [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de update si incurajari, Ella! Sa-ti traiasca fetita dulce si increstinata, sa va aduca numai bucurii! [flo2]

Sper sa intre doctoritele sa-ti spuna cum e cu durerile, eu fac in curand 25 de sapt si m-am obisnuit deja cu durerile de genunchi si degetele intepenite (mai ales dimineata), au inceput si cele de spate... sper si eu sa treaca dupa nastere, poate dureaza mai mult...

Da, urmeaza Alexia, cred ca maine stabileste data nasterii si cel tarziu saptamana viitoare ne imbogatim cu inca o bebelina aici, pe forum... apoi cred ca urmez eu, dar mai am, ha-haaa... adica sper sa mai am cat mai mult, sa aiba timp sa-mi creasca pinguinii cat mai mari. Eu sper sa rezist pana in iunie.

[pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

          Poppy,pe mine au inceput sa ma doara mainile,doar cu vreo doua saptamani inainte de nastere,speram s-mi treaca dupa,dar nu,acum parca ma dor mai tare,nu stiu ,o fi ceva lipsa de calciu,?mananc f multe lactate,ca alaptez,suplimente nu am luat doar cate un magneb6,habar nu am ce sa iau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana ,nu căutați simptome până la 6 sapt nu sunt .E grea așteptarea .Eu până la 6 sapt nu am avut decât discrete dureri menstruale ,barborisme intestinale si sensibilitate mai crescută la mirosuri .

Progesteronul l- am făcut odată cu beta .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor, buna ziua!

A facut cineva adoptie de embrioni la Reprofit? Sau stiti pe cineva care a adoptat?

Vrem sa incercam luna viitoare o adoptie de embrioni testate.

Luna asta se pare ca embrionii mei nu au vrut sa ramana cu mine..azi in z8, beta a fost sub 1.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...