Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

          Mersi mult MariaV,o sa incerc osteocare,poate trece mai repede.

          Sorinake,eu iti recomand Reprofit,dar e alegerea ta.Eu am fost multumita,am reusit din prima,preturile sunt ok,vorbeste si vezi ce varianta alegi.Oricare ar fi,e important sa ai incredere,sa nu te stresezi prea mult,vezi tu problemele la noi difera de la caz la caz,Doamne ajuta !

           Va pup,o zi fain sa aveti,si cat mai multe reusite.Probabil ca o sa intru mai rar.

            Si da,e f greu fara ajutor,eu am  ajutoare,si tot mi s-a parut greu.dar merita din plin,tot efortul,bucuria e mare ,nu se compara cu absolut nimic din lumea asta..... pupici.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am vorbit deja cu Cristina la Reprofit si am discutat mai multe optiuni. Imi va trimite pe email ce si cum.

Am inteles ca pentru FIV cu ovocite donate fresh, deja se fac programari pentru septembrie...offfff

FIV cu ovocite donate congelate nu mai fac, caci ratele de reusita erau mici si au abandonat.

Pentru adoptie de embrioni, as putea face chiar luna viitoare.

Imi va trimite pe email care sunt pasii, analize, conditii, preturi, etc si hotaram ce vom face.

 

PS. legat de beta mea negativa in z8, mi-a spus ca ea a avut beta negativa in z9 si surprise-surprise, dar clar nu imi fac sperante!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorinake... interesanta vestea ca nu mai fac cu ovo congelate. Eu am reusit si a mai fost cineva pe forum inaintea mea, sandy, de vreo 47 de ani, care a reusit tot asa, de la ea m-am inspirat si eu...

Chestia e ca m-am dus chiar acum pe site-ul lor si vad ca inca au la metode varianta cu ovo congelate. Nu inteleg de ce mai pastreaza pe site (si inca varianta in engleza0 daca nu mai fac... eu zic sa intrebi si pe altcineva in afara de Cristina, adreseaza-te direct unuia din medici. daca esti interesata de varianta asta, desigur.

Tin pumnii, poate beta viitor arata insa altceva [balo]

Pinkie, te asteptam cu vest BUNE! Le fel Iona - cand e momentul... [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, e ok daca pun aici mesajul de la Cristina cu informatiile primate?

Mi-au trimis si cei de la Fertility, dar cei de acolo au spus ca in cazul meu recomanda doar ovocite donate, nu adoptie de embrioni. In cazul lor nu exista timpi de asteptare decat de maxim 1-2 luni (sincronizarea ciclului menstrual cu al donatoarei, aprox 1 luna si urmarea unui tratament hormonal pentru pregatirea transferului de embrioni, aprox 2 sapt). E adevarat ca e mai scump, dar au si variant de 2+1 gratis in caz de nereusita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...