Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

Gine cate zile de estrogeni ai pana incepi progesteronul? Eu cred ca ar trebui sa mergi la ecografie in ziua 7-8 si sa vezi cum stai. Mi se pare cam tarziu 10-11.

Eu de exemplu am fost in ziua 7- era de 7 mm trilaminar, am continuat cu aceiasi doza si in ziua 12 surpriza- nu mai era trilaminar si nci nu crescuse. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Iona eu in ziua 11am avut 215.Si sunt însărcinată în 11saptamini.cred ca important este sa se mărească la 48 ore.Si eu tot cu ajutorul dr Pantos si bineînteles Dr Vythoulkas pentru care nu am cuvinte de multumire. [:)] .felicitari Iona.Doamne ajuta tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Normal Rozalino e bine sa faci la acelasi lab,dar valoarea oricum e super asa ca nu are sens sa te stresezi.Epilatul poate da contractii,multe fete pana dupa trim 1 au optat pt lama,dar nu-ti poate nimeni impune ce sa folosesti.Ai grija la crema de depilat ca aia e cam toxica in zona de jos,mai ales acum.Poate intra si mamicutele sau gravidutele si te indruma:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor [flo2]

Alexia, nu mai ai mult nici tu! 

Poppy, am avut noroc, insa nu ar fi contat.

Pink, vezi cum faci, insa eu nu m-as risca cu ceara, daca stii ca te doare. La fel cum a zis Dea, nici cu crema nu e ok, ca este toxica. Eu am folosit un aparat care nu smulgea, am preferat sa fiu sigura. Oricum eu nu sunt un exemplu, ca in sarcina, am fost paranoica rau!

Iona, felicitari, scot majoretele la eco, e mai safe.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Daca ai facut transferul in z19 calculezi sa ai 6sapt trecute de la menstra si atunci faci eco.Daca ai facut transferul mai devreme sau mai tarziu scazi 14z de la punctie sau 19z de la transfer si aia iti va fii ultima menstra(ca sunt multi medici care nu pricep de fiv si calc aiurea) si faci socoata sa ai trecute 6sapt.Poti scrie si aici si va face cineva socoata corect:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...