Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

Pinkie, daca ai facut la alt laborator, e foarte explicabil! Nu trebuia sa schimbi laboratorul, acum o sa te stresezi groaznic si zau ca nu cred ca e cazul.

repeta beta la unul din ele si compara rezultatele doar din acelasi loc si o sa vezi ca esti ok. Hai, zen, esti gravida si o sa stea cu tine copilasul, nu-l speria! [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

    Daca crestere e peste 60% e ok,daca e mai mica ar trebui suplimentat cu ceva.Dar cum ai facut la alt lab e posibil sa fie si o greseala.Mai depinde si ora la care ai recoltat,sa fie exact la 48h sus/minus 1h.Daca chiar vrei sa mai repeti repeta la acelasi la care ai facut ultima oara ca sa existe termen de comparatie.Beta presupun ca ai facut ieri,dar ultima injectie de progesteron cand ai facuto?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pink sa inteleg ca nu mai faci beta pana la eco dar fa progesteronul injectabil,daca ai 800 de progesteron pe zi am vazut ca fetele au suplimentat cu inca 200 nu te dezarma ar fi pacat poate bebe s a prins dar are nevoie de mai mult progesteron.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am făcut infecția. Sa dozez mâine progesteronul sau sa suplimenteze direct? Prea mult poate sa ii dăuneze?

 

Pink, eu cred ca fetele te intreaba in ce dozaj faci progesteronul si frecventa. Eu am mai zis mai sus, faceam 250, o injectie la 3 zile, apoi mi s-a recomandat o injectie la o saptamana, Sunt fete care au procedat altfel. Sa nu crezi ca injectia asta e minune,o faci one time si gata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Progesteronul inj îl fac la 3-4 zile. Nu mi-a spus exact. Pana una alta, m-am dus în parc, copii, soare, mănânc o prăjitură și beau apa. Foarte cald afara. Piticul meu trebuie sa lupte.

Voi la cat timp ati dozat progesteronul?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...