Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 850
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Yupppyyyy ce ma bucur pentru tine Pink. O sa fie bine ai sa vezi. Eu prograteronul l-am bagat in schema ( injectia) cand acesta a scazut. Clexane am facut la fel din ziua ET fara sa am nici un fel de analiza. Apoi am facut mutatiile si mi au scos din schema dupa morfologia de trim 1. Fetelor intr un final a vrut sa ne arate ce este. O timida ca tasu :).

Nu am mai scris ca e un haos la munca si de abea acum dupa atata timp am reusit si eu sa mai prind niste chestii la forumul asta sa nu ma mai chinui. Dar mai am o gramada cu care sa imi prind urechile.

Felicitari anxiao!!!! Poate apuc sa mai citesc din urma nu asa pe sarite.... Sa aflu cine ce a mai facut. Bafta fetele care sunt in focuri!!!!

Noi suntem bine. Bebelina e cuminte, doar niste gadileli foarte fine, sper ca astea sunt miscarile ei. Morfologia de trim o am pe 25 aprilie. Pana atunci asteptam si ne rugam sa fie totul bine.

Va imbratisez cu drag fete curajoase si apropiate de sufletul meu

Doamne Ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut progesteron injectabil de 500 la 3 zile dar am bagat pentru ca asa a spus dr din tara cand i am spus ca a scazut. Plus ca luam utro la greu. Adica 1300. Cehii mi au dat numai 900.

In cehia am platit mai peste tot cu cardul dar am schimbat si ceva banuti. Card meu de salariu care e in ron.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yupppyyyy ce ma bucur pentru tine Pink. O sa fie bine ai sa vezi. Eu prograteronul l-am bagat in schema ( injectia) cand acesta a scazut. Clexane am facut la fel din ziua ET fara sa am nici un fel de analiza. Apoi am facut mutatiile si mi au scos din schema dupa morfologia de trim 1. Fetelor intr un final a vrut sa ne arate ce este. O timida ca tasu :). Nu am mai scris ca e un haos la munca si de abea acum dupa atata timp am reusit si eu sa mai prind niste chestii la forumul asta sa nu ma mai chinui. Dar mai am o gramada cu care sa imi prind urechile. Felicitari anxiao!!!! Poate apuc sa mai citesc din urma nu asa pe sarite.... Sa aflu cine ce a mai facut. Bafta fetele care sunt in focuri!!!! Noi suntem bine. Bebelina e cuminte, doar niste gadileli foarte fine, sper ca astea sunt miscarile ei. Morfologia de trim o am pe 25 aprilie. Pana atunci asteptam si ne rugam sa fie totul bine. Va imbratisez cu drag fete curajoase si apropiate de sufletul meu Doamne Ajuta!

De cat clexane ai avut nevoie pana la morfologica, Maya? Multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...