Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Supa minune ce te ajuta sa slabesti vazand cu ochii!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

Andacos - acuma sincer nu inteleg ce este cu aceasta hartuiala. Si de ce o faci? Din plicitiseala?

 

Cauta pe google - e plin de bulion de pui.

Si la urma urmei este un topic despre o supa nu un test de gramatica. Hai sa nu fim asa de rai si sa nu ne irosim energia in chestii ca chiar nu merita. [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andacos - acuma sincer nu inteleg ce este cu aceasta hartuiala. Si de ce o faci? Din plicitiseala?

 

Cauta pe google - e plin de bulion de pui.

Si la urma urmei este un topic despre o supa nu un test de gramatica. Hai sa nu fim asa de rai si sa nu ne irosim energia in chestii ca chiar nu merita. [flo]

Nu inteleg de ce vezi tu hartuiala,am spus ca e gresit si ca greseala nu-i apartine probabil.

 

urit mesajul tau...de indata ce are cineva de spus la mesajele unor protejati de-ai tai,sari cu asemenea comentarii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai sa incheiem subiectul fiindca deja este off topic si in nici un caz nu l-am deschis ptr asta.

 

nu am interzis nimanui sa scrie, doar mi-am spus parerea, la fel cum si tu ti-ai spus-o :)

nici nu am contrazis pe nimeni ... bulion/bouillon ....

Anda,deci tu ce ne recomanzi aici sau la alte subiecte? [:D]

 

Ca noi nu credem nici in supa minune,nici  in sucul ce topeste grasimea? [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma rog... e treaba ta ce crezi, fiecare crede ce vrea.

Nu iti inteleg problema, si nici nu vreau sa intru in detalii.

E asa de greu sa nu imi citesti postarile daca tot nu te intereseaza? ignora :) e simplu

Pai nu am nico problema(ce aveti fratilor ???) doar ca cred ca ne "vinzi "vise!!!! [:D]

 

Nici supa si nici sucul nu te slabesc...asta e ideea,doar daca te rezumi DOAR la ele .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...