Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Maratonul temelor pentru acasa


redactor

Recommended Posts

mcoca: nu da cu virgula [:)]. Eu am exemplificat progranul fetelor asa cum se intampla. Cea mare unde pui problema: Este copil de 10 prin organizarea ei, prin modul în care lucrează (unele exerciții nu necesita 10 minute, chiar și cele de performanta nu ii iau atat) are viteza de calcul si pur și simplu ii iese. Meritul ei. Nu a mers niciodată cu teme nefăcute, a învățat la tot. Eu am spus ca mi se par multe. Nu știu dacă as fi fost asa de organizata ca și ea.

 

Edit: hai ca am întrebat copilul :) zice ca are zile când face la restul materiilor -ist sau geografie - dimineață.  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mcoca: nu da cu virgula [:)]. Eu am exemplificat progranul fetelor asa cum se intampla. Cea mare unde pui problema: Este copil de 10 prin organizarea ei, prin modul în care lucrează (unele exerciții nu necesita 10 minute, chiar și cele de performanta nu ii iau atat) are viteza de calcul si pur și simplu ii iese. Meritul ei. Nu a mers niciodată cu teme nefăcute, a învățat la tot. Eu am spus ca mi se par multe. Nu știu dacă as fi fost asa de organizata ca și ea.

 

Edit: hai ca am întrebat copilul :) zice ca are zile când face la restul materiilor -ist sau geografie - dimineață. 

 

deci,in cite ore pe zi (pe saptamana...cum iti e mai usor sa calculezi) face temele astea scrise?

 

cate ore pe zi/saptamana invata ?

 

sunt curioasa ca si al meu e tot in clasa 6-a

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...