Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (66)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

cam cum e materialul?

12729395_1035431486499999_53633365053984

 

La astia cu solzi e un pic subtirel. Nu se vede prin ei decat prin dungile negre care insa sunt f subtiri si deci nu prea conteaza. Cei din material full (cum cred ca sunt cei cu muschi - eu am unii cu niste paduri) sunt ceva mai grosuti si netransparenti. La tine oricum vor sta mai neintinsi decat la mine [:D] deci cred ca o sa fie in regula.

 

Sunt cam plasticosi dar ok de purtat cateva ore pe zi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu fa 5 sau 6 serii la un singur aparat daca spui ca dupa aia nu mai poti face nimic, fa 3 serii la 3 aparate diferite, ca fiecare iti lucreaza muschiul altfel, iar sa faci doar un aparat e ca si cum ai incepe preludiul si in loc sa continui cu ... treaba, te/ai duce sa speli vaselle. :)))

 

Daca vrei sa faci sala trebuie sa  iti aloci o ora ca sa lucrezi o grupa musculara  si abdomene, sau daca poti face doar pauza de 30 de secunde intre serii, sa faci 2 grupe musculare mai mici.

daca nu ai timp mai bine fa programele de la P90X sau ce iti mai place, unde ai 20 de minute sau jumatate de ora dar intens.

 

 

stiu ca toata lumea crede ca daca ridica 3 greutati creste muschiul si ajunge ca aia de la culturism dar chiar nu e asa.

mai ales daca nu ai un program bine pus la punct si o alimentatie bine pusa la punct.

Ca sa ajungi mare trebuie sa tragi tare, sa mananci mult si eventual sa iei si ceva suplimente.

nu iti place sa faci acasa exercitiile?

 

 

 

noi mergem sambata asta la botez, abia astept s aimi cumpar o rochie, inca nu stiu de care, bineinteles. dar vreau ceva fara bretele, ca sa se vada muschii :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, mersi de poza, arata f ok. O sa imi cumpa sapt viitoare. :D

 

 

 

Anda, cum adica s afaci pauza de jumate de ora?!?!?!??!?! nu exista asa ceva!

Si muschiul nu e folosit la maximum dupa un aparat, inseamna ca nu e deloc in forma.

Daca insisti sa faci aparate la sala atunci trebuie sa schimbi ce faci.

Dupa cum am spus, nu 6 serii la un aparat decat daca cresti greutatile, si faci asta cand faci mai multe aparate.

cate repetari faci la o serie?

Cresterea aia in diametru inseamna cresterea muschiului si cu ce faci tu nu e posibila....de aia spun ca sau iti faci timp pt asta la salla, dar te duci acolo, rupi tot, iti faci programul si mergi acasa [pk]

sau faci acasa sau o ora de pilates, zumba etc la sala.  stiu ca e greu cu copiii, eu nu am si tot am impresia ca nu am timp, ma si intreb cum reusesc oamenii sa isi creasca copiii, sa faca mancare, curat, lucru, sot samd, vezi si tu cum iti poti impaca programul mai bine. poate gasesti sa mergi de 2 ori pe saptamana dar atunci sa faci serios.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...