Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (66)


Recommended Posts

era o poza faina cu niste barbati in hohote de plans si langa asta niste femei fericite. Scria ca titlu 'cand barbatii slabesc vs cand femeile slabesc  :)))))

 

nu mai gasesc mobilizarea aia de dinainte cu antrenamentele, cateodata efectiv mi e lene sa merg la sport. nu imi place sa am nesiguranta asta, ca nu stiu cat mai raman si unde ne mutam... e aiurea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

continui si eu cu sportul, de 2-3ori/sapt., sunt consecventa si-mi place de mine :-)) (spinning, bicicleta eliptica, alergat "fractionat" pe banda, alergat afara, si mai nou si ceva exercitii pt brate si spate)

 

ieri am facut prima mea cursa de 10km pe anul asta; sunt mandra de mine ca n-a fost un traseu usor si cu toate astea, mi-am depasit asteptarile; am terminat-o in 58min30 si cu capul sus, zen, fara limba scoasa :-)) Urmatoarea cursa va fi la sf lunii, 12km prin padure si sper sa ma descurc onorabil.

 

astazi la pranz am "programat" spinning iar seara, dupa job, fara stirea si aprobarea consortului imi ofer 1-2 ore de sauna&hammam. abia astept

 

o zi buna tuturor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai la hammam transpir :-)) , e caldura aia umeda-umeda; sauna are caldura uscata.

e un centru f misto unde merg, au diferite saune (diferite temperaturi, grade de umiditate) si la fel si pt hammam. plus ca au si o piscina calda in aer liber....

mi-am luat si cartea pe care o citesc in mom asta dupa mine, caci au si 2 sali de relaxare unde poti sta pe chaise longue si in principiu uita de toti si de toate ;-))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri nu am fost, de lenesa ce sunt. am scris scrisori de intentie si cv uri si nu am mai avut chef sa ma mobilizez la 9 seara....a fost sotul de la 9 jumate si a venit la 11 acasa...mi a parut rau dupa aia :))))

azi am antrenament. am o febra musculara de duminica de nu imi vine sa cred. nu am mai avut asa febra la biceps de cand ma stiu, si culmea ca nu cred ca am facut ceva deosebit.....doar m lovit mai tare decat de obicei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...