Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (66)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:)))))

 

carei in adevaratul sens al cuvantului? sau  ca erau ganterele prea grele?

 

Am fost ieri cu sotul, am facut umeri si cateva abdomene, am azi fir ar sa fie, o febra la trapez de numa. Si la abdomenul superior, ca am facut 50 de abdomene cu rotita aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simteam ca mi se încleșteaza degetele si ca scap gantera..edit:. doar la mana stanga ...era doar de 10 kg... eh, bătrânețea :)) Si eu am o febra crunta la laterali, ieri abia respiram :)) Si la picioare dar nu se pune ca la cat alerg dupa fi mea si dansez cu ea in brate sa se potolească. .. am uitat si de mama febrei...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am si mai si febra musculara acum, e si la spate :))) ieri cand am ajuns la sala mi/a zis sotul ca spera ca nu fac biceps again. :))) asa ca am facut spate si dupa aia 150 de abdmene dar altfel.

 

azi mergem la sala, fac biceps si triceps, dupa aia plecam la dresden si ramane peste noapte acolo ca sa putem merge si prin baruri, sa beau si eu ceva. am gasit un bar cu lectii de salsa, cred ca o sa fie fain. maine mergem la muzeu si seara ne intoarcem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A...mai e cineva pe aici? :))))

ca am revenit si eu.

fac sport tot cu intreruperi dar na, mai bine decat nimic.

Nu stiu de ce dar in ultimul timp mi se pare ca efectiv e ziua mult prea scurta. Nici mancare nu apuc sa imi fac. Nu stiu cum se descurca altii care au si copii de ingrijit :))))))

 

Luni am facut biceps/triceps, marti antrenament, ieri picioare, am facut genoflexiuni cu 30 de kg plus bara, azi doar umeri dar o ora intreaga, 5 aparate a cate 4 serii, cu repetari de la  in sus, cel mai mult am facut ultima serie la scripete 20 de repetari, pana nu am mai putut.

Abdomene deloc, ca azi am dureri d eburta, ieri mi/a fost un rau dupa sala...cred ca de la niste oua fierte mancate la pranz.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ce sa mai zic :)) nr am mutat si am avut 0 timp pentru mine, daca se pune ridcat su mutat cutii grele.. atunci am facut spate :)) (l-am facut praf ca abia m-am miscat 2 zile)

Dar ma reapuc in forta ca acusi trec la pantaloni scurți si vreau sa ma creada lumea...bona nu mamica cu caruciorul ;) !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...