Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (66)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

momentan sunt in Algeria, nu se livreaza nimic in ani , Posta e o gaura neagra chiar daca scrie ca livreaza . Niciodata nu mi-a asjuns nimic.

 

 

Eu iar am intrat in gaura, la munca ne reorganizeaza pt a zece oara asa ca toata lumea e in stress, clientii sa-i tina Dumnezeu macar astia ai mei mai investesc cate ceva, muncit 12 ore pe zi si cand ajung acasa numai la mancare ma gandesc. Nu mananc neaparat tampenii dar mult si combinatii proaste, nu am avut timp nici s ama gandesc la sala asa ca fluier si ma gandesc ce dieta sa aleg ...de luni [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, cred ca e stresant, mai ales cand nici nu poti sa iesi asa liber si spontan si sa alergi de nebuna!

 

Macar in w/e sa prestezi ceva, un belly dance energic si un inot la piscina de femei...

 

Eu nu fac altceva decat power walks deocamdata. Inca n-am apucat sa curat in demisol pt a face acolo sala de Pilates/yoga etc etc, dar w/e asta 'me toca' sa fac si asta (ma distreaza de mor expresia asta in spaniola. inseamna ca e momentul sa faci ceva, trebuie sa o faci acum, de ex; me toca pagar la mensualidad=trebuie sa platesc abonamentul lunar. Eu traduc prin mã toacã, evident:)))

 

Sora-mea cica le aduce fetelor consola ei Wii mai veche, asa ca tot acolo o instalez si pe aia si sa curga dansul si sportul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da-le naibii de strategii! Oricum lumea e in continua schimbare [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Eu zic sa nu te apuci de sport daca mai ai energie, ci sa il incluzi in programul zilei. Strategii de la 9-11:30, cafeeeeeaaaaaaa, sport de la 12-13, praaaaanz, siestaaaaaa, strategie de la 16:30-18:30, gameboards cu copiii, serialeeee, naniiiii! 

 

Ieri dupa amiaza am fost sa inot la piscina complexului. Era un vant sa te duca, nu era nici gaia la piscina. Insa era soare. Intai s-a dus fii-mea aia mare (si extra puturoasa [soricel] ), a revenit toata incantata, apoi s-au dus sotul si aia mica. Eu cica lucram.... N-am rezistat 8 min dupa ce au plecat ei si m-am dus si eu. Initial imi era frig, apa era racoroasa, dar a fost asa de bine dupa aceea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, e oficial, m-am apucat din nou de sport. [aerob]

 

Azi am facut Total Body Cardio Fix. Geex, ce babeta nasoala sunt! Abia ma miscam, imi tremurau picioarele, gafaiam, am ametit, cumplit! Dar lasa, lasa, ca ma fac eu mare... din nou [:-)))] .

 

Marina, unde esti, ce faci? Lasa prajitura aia! A, stai, aia cu prajitura era Aqai. Alo, lasa prajitura! Lasa-mi-o mie [soricel] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, e oficial, m-am apucat din nou de sport. [aerob]

 

Azi am facut Total Body Cardio Fix. Geex, ce babeta nasoala sunt! Abia ma miscam, imi tremurau picioarele, gafaiam, am ametit, cumplit! Dar lasa, lasa, ca ma fac eu mare... din nou [:-)))] .

 

Marina, unde esti, ce faci? Lasa prajitura aia! A, stai, aia cu prajitura era Aqai. Alo, lasa prajitura! Lasa-mi-o mie [soricel] .

 

 

sure, darling :D 

 

io cu prajitura aia de gat mor. A facut dl sot key-lime pie genial pe care mi-a oferit-o dupa tom yam soup, ca ma plangeam ca e prea buna sa nu o mananc, da' ce ma fac ca intr-o ora dupa supa aia mor iar de foame.

 

dar ia o felie de key lime pie, mi-a spus, irezistibil.

 

eu ce sa fac ?????? sa refuz ????

 

si la sala sunt in pauza, ca am o tona de munca + gradinaresc de mi-au sarit genunchii prin ochi de durere ... abia astept sa treaca sezonul de plantat/ buruienit ca nu mai pot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...