Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (66)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 331
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:)) mi am adus aminte apropos de "pe gura", cand alergam seara, pe stadion vara, si cand mai deschideai putin gura, sa zici ceva sau cine stie... pac! Mai inghiteai o musculita :)) Un prieten vorbaret a inghiti un tantar !!

Amuzant! Cite musculite am inghitit.... Eu respir pe gura ,ca obosesc si gifii. Chiar nu-mi dau seama cum poti respire exclusiv pe nas. Nu pe banda,cred ,ca pe banda e altfel efortul si cica si rezultatul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu imi place pt ca ma loveste de fiecare data o febra musculara de zile mari :)) si tine cateva zile timp in care nu pot face cum trebuie antrenamentee de kickbox.

 

Dar ma tot bate sotul la cap ca trebuie sa fac si spate si piept si picioare asa ca le fac acum in ordine.

Oricum la antrenamente se lucreaza tot corpul extrem extrem de mult.

Dar se si vede diferenta cand fac si forta, ca am inceput de nici o luna si am niste brate si niste umeri de ...ma mir.... :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi penitenta, in afara ca am muncit pana la 7 seara, m-am certat cot la cot cu alpha male algerieni care darama o casa in fatza mea si la ora 10 trecute inca zumzaie camioanele , pe o ploaie crunta cu grindina . Asa ca am bagat un dirty martini home made, 2 clatite de la copii si daca astia nu termina in urmatoarele 30 min adica 11 noaptea ies iar sa fac scandal ca nu se poate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...