Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Ca mi-am amintit

Mianna a mancat aseara peste...

 

Si cat de tare poate fi ca ospatarita care ne-a servit sa fie aceea care a jucat magistral in "scenariul" cu tortul de sorici!????

Ne-am recunoscut :) Ocazie cu care am felicitat-o din nou pt cat de credibila a fost atunci.

Foarte tare intamplarea...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Intrebare pentru doctoritele de prin zona, dar nu numai, legat de zborul cu avionul

 

Am mai zburat o singura data, nu am niciun stres sau teama totusi la aterizare mi-a fost foarte rau, simteam ca imi explodeaza capul in spate, nu stiu cum sa descriu, dar cateva minute a fost groaznic, o presiune acolo de nedescris.

Nu stiu daca e sau nu normal, dar e ceva ce se poate lua/face ca sa o evit? La decolare a fost super ok, la fel si zborul.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e o vreme afara sa nu dai un pres afara din casa....incerc sa-l impac pe musiu...greu dom`le greu....a cerut clatite,apoi dupa baie sa-i fac masaj...nu va ganditi la prostii,e masaj,masaj,terapeutic...cine stie ce i s-o mai nazari....poate sa-mi spal pacatele cu un gratar cu salata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am venit acum de la motz si o sa mai botezam si fratiorul motatului in august, mai spre final. Inca nu am plecat spre Uk si facem plan de intoarcere.

 

Ma cam ingrijoreaza faptul ca am stranutat si tusit toata ziua si acum am frisoane. O sa iau un fervex. Am racit des in iarna asta, ca niciodata. Si ma tem sa nu o dau si la mitzuline... O sa caut daca mai am masca chirurgicala sa o pun pe bot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...