Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Neata pinguini

 

Kari, spor  [clo]

 

Eu folosesc whatsapp de multi ani; asa corespondez si cu Marcia cand vine de la scoala sau cand suntem plecati. Pe FB nu postez decat rar..si in general dau share sau pun albume cu concediile...poze cu noi nu pun...

 

Am asa un chef de munca  [zirea]

 

O zi frumoasa sa aveti ! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata.Si o cafea....la urmatoarea intalnire vin si io....da„ nu va spun sa va sperii nitelus asa......cand oti vedea o chestie neagra ca se repede spre voi,se impiedica de scaun,varsa in trecere tot ce prinde...sa vedem daca va tin inimile.

 

Acu„ sper ca nu vorbiti de urmatoarea intalnire pe pm-uri ca sa nu aud eu.. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.Si o cafea....la urmatoarea intalnire vin si io....da„ nu va spun sa va sperii nitelus asa......cand oti vedea o chestie neagra ca se repede spre voi,se impiedica de scaun,varsa in trecere tot ce prinde...sa vedem daca va tin inimile.

 

Acu„ sper ca nu vorbiti de urmatoarea intalnire pe pm-uri ca sa nu aud eu.. [:-)))]

Ah, pai oficial dam un loc si o ora si pe PM alta.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca la asta nu m-am gandit....

 

Da,cum mi-a scapat?Ntz,ntz..imbatranesc.

 

Ei hai,nu va temeti promit ca chiar daca scrieti unde va mai intalniti io nu vin. [:-)))] 

 

N-ai auzit ca ma trimise una la psihiatrie la subiectu„ cu fricile? [:-)))]

 

Nu vreau ca niste doamne sa sufere ca vine provinciala care n-a calcat in bucuresti de doi ani sa  va tulbure ........cine plateste daca ma impiedic de masa si sparg din greseala cateva pahare?

 

Oricum....in iulie voi face tot posibilul sa ajung sa vad o prietena draga.....si cum ea are un program infernal...ne vom vedea amandoua  intre doua trenuri probabil.Macar 20 minute.

 

Asa ca pentru mine e un vis frumos.....ins apentru altii un coșmar așa că...nu vreau sa sufere nimeni..... [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...