Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Neatza de la fika! :)

 
Ioana sanatate multă, sa nu dai fetelor, ca vad ca pe pinguini i-ai ferit :). 
 
Ieri am fost cu W la cai. Silvia nu avea cu cine calari, ne-a rugat sa mergem cu ea, nu are voie sa călărească singura pana la 16 ani. Si pt ca era ora de promenad :), am zis ca e o experiența buna pt el sa întâlnească caii :). Si a fost. Ne-am distrat cu toții, eu am facut poze, a fost tare bine. 
 
Pt cei care nu au FB, pun trei poze aici
 
post-3506-0-00467900-1455524827_thumb.jpeg
 
post-3506-0-94494900-1455524864_thumb.jpeg
 
post-3506-0-49129100-1455524884_thumb.jpeg
 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna din nou. Am viroza respiratorie [:(]

 

 

Pinguinii cu care ne-am vazut vineri, daca aveti febra, muci, tuse etc, fuga la medic ca inSeamna ca am fost marinimoasa si v-am dat si voua [:(] [:(]

 

Dap! Am zacut in week-end... Dar nu am impresionat-o pe a mica, ea m-a calarit chiar daca eram inerta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini si sa aveti o saptamana buna!

 

Am reusit acum sa citesc din urma si am dat peste vestile triste.

 

Mickyyy, condoleante si multa putere. Of, asa a fost sa fie, pe neasteptate si cu voi atat de departe. Drum bun la intoarcere.

Viviana, recuperare rapida mamei tale. Ce figura este cu xanaxul.

Ioana, multa sanatate! Cum mai esti astazi? Ati luat motul?

Ella, sa iti fie de bine mini vacanta cu ai tai in vizita.

Strumphi, ce pui la cale?

 

Eu nici nu stiu cum a trecut we. Sambata la sala, copii suparati nevoie mare ca s-a inchis unde le promisesem ca le duc la inghetata, cumparaturi partiale ca erau fetele bumbutate si nervoase, mancare, dupa care ne-am intors la cumparaturi fara fete. Ieri mancare si o plimbare lunga pe dealuri si cam atat.

Ah, ieri am reusit sa strangem bradul. Mare lucru. M-am gandit la voi cand am strans cei doi pinguini dragalasi, Le-am gasit si un ambalaj de plastic in care au intrat perfect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dap! Am zacut in week-end... Dar nu am impresionat-o pe a mica, ea m-a calarit chiar daca eram inerta...

Cunoastem.Am adormit aseara la 9 ca ieri am umblat non stop.cu mandra.Ei bi,ea vine ,aprinde lumina si incepe sa arunce in mine cu bile colorate,din alea care sunt si la locurile de joaca..apoi face langa pat"bauuuuuuuuuuu"..de am sarit ca teleghidata.Veselie mare ......la cat am ras ieri la film...trebuia sa continuam.nu?

 

Totul a culminat cu faptul ca mi-a pus in mana o chestie de aia moale si lipicioasa cao bila...cand am sarit am mai strans si dracia aia...Eva se tavalea de ras...eu radeam de rasul ei....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mada, cred ca e calut norvegian, rasa asta de cai o au si la un centru de echitatie de langa ploiesti. sunt mai mici decat caii "normali", dar mai mari decat poneii.

eu le spun cai blonzi :-)

uite cum arata calutii pe care s-a plimbat fii-mea anul trecut

http://www.horseland.ro/wp-content/uploads/2015/07/DSC088542.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu tipa de la comisionarul vamal din Romania; ft de treaba dealtfel. Si aseara mi-a venit ideea sa fac importul masinii in Austria, pt ca TVA-ul e acelasi. Si totul se face fara bataie de cap. Ea mi-a spus ca e ok si o idee ft buna dealtfel. 
Asa ca acum astept raspunsul tipului de la vama din Austria. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...