Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Bună seara!

Îmi pare rău Mickyyy . Condoleanțe  [grup]

Am văzut poze de la întâlnire. Am citit tot, dar nu mă simt în stare să scriu, să întru în atmosferă. Mă supără fierea de câteva zile, am o stare continuă de greață și o blegeală care mă enervează. Vă pup, o seară frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kari daca vrei si oficial in gratiile lui Rufus cauti, in lista mea de gratii, numele lui din buletin si te dai cu "addfriendul' la el

 

 

deja m-am dat,  de vre-o trei saptamani, inca mai astept......  [il]  de ce crezi ca l-am intrebat ce sa fac sa-i intru in gratii?  [clo]

 

 

 

dupa liniste si pace, au inceput sa vina vesti rele. prietenul din Australia a ramas doar cu un picior jumate, chiar glumea la telefon pe chestia asta ca acuma  a devenit special, are un picior si jumatate.  [:-/] mi-a interzis sa plang.  [il]

nasa Ana e in spital de cateva zile, are ceva la intestine si va trebui sa fie operata. nea'Nelu e terminat psihic, ca ramane singur si nu mai are pe cine chinui. 

 

 

astazi nu am facut nimik, am iesit cu luiza in oras sa vorbim de una alta..... barbatul  a intrebat delicat cine face curat in casa. Nazarena vine  maine,  ca e marti.  [fri]

maine ar trebui sa gatesc, dar nu stiu ce ..... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi e bine, se plimba cu Sophia prin Londra, probabil au vacanta :).

 

Rox??? Pe unde umbli?

 

Gata! Executat si prima ședinta de curs pt câini mai avansați (sau cursul e mai avansat, câinii sunt tot pui ;)).

Întâmplarea a facut sa stam exact langa un caine pe care il cheama...Winston! :)) si cand stăpânul lui ii spunea Winston, șezi! Se așeza si al nostru ;)).

In plus fiind câini noi, a fost mult mai solicitant, atat pt el cat si pt noi. Ca atare e terminat, a picat lat si doarme dus :) .

 

Va las, pregătesc cina si incerc un film :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viviana-06, sanatate .  [il]  poate te ajuta ceva citrice sau sucul lor, dar stors in casa pe loc. 

 

 

mihaela, am admirat-o pe Silvia ce gratie are.....  [il]

 

 

 

io, noi, eu si luiza mai precis am conceput un cadou ptr victor. am pus pe o plansa mare poze multe cu el, de la nastere pana acuma. le-am decupat frumos, le-am lipit, o sa ducem plansa la un tip care stie o va face un afis frumos plastifiat, ma rog ceva de genul asta. dar.... suntem in pana de inspiratie, barbatul spune ca neaparat trebuie sa scriem ceva..... nu clasicul la multi ani sau alte baliverne de bebelusi  [fal] . si nu stim ce..... are cineva vre-o idee?  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...