Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimineata, am primit si eu o cafea mare, tare si neagra.

 

O sorb in liniste alaturi de tigara electronica.

Ma dor ceafa si capul de mor. Din cauza pisicii care a dormit in capul meu. Cand era mai mica mergea, dar acuma la cele 5 kile....

===

 

Am vorbit aseara cu mama. Are vanatai si umflaturi, e depresiva si vrea sa vina acasa.

Incep sa o inteleg din ce in ce mai putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Ioana,sa te faci bine si sa nu dai raceala și fete lor. am primit mesajul tău si acum mi-am dat seama ca nu ti-am multumit. Scuze [flo2]

 

Rufus, sanatate Torei. Sper sa nu fie nimic grav! Viviana, sper sa fie bine mama ta!

 

Vivi, black, lasati boleala [flo2]

 

Daniela, spor la lucru!

 

Kari, imi pare rau ptr prietenul vostru. Despre mesajul ptr victor...eu cred ca ar trebui sa fie foarte personal. Sa fie despre el, despre ce simtiti pentru el sau ce inseamna ptr voi. De exemplu alegeti calitati sau insusiri astfel ca primele litere de la fiecare sa formeze numele lui. Sau poate sa fie o urare cu referire la o amintire frumoasa, gen: toate zilele sa-ti fie senine ca cea in care ai absolvit....ai castigat....ne-am plimbat cu gondola...ai inteles tu.

 

Ella, esti frumoasa foc, chiar daca nu se vede rochia!

 

Ca tot vorbeati de valentin...nu l-am sarbatorit. Dar am fost la padure si am adunat ghiocei cu dl sot si crina. Pitica a ramas la soacra mea. Drept cadou sotul mi-a dat papucii, la propriu....unii pufosi pe care scrie Love [:-)))] Ieri Iulica mea a facut 2 luni. Mi-e draga de mor...acum eu va scriu si ea ma cearta. Ma duc lajoaca.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viv, dar ce a patit mama ta, de are vanatai si umflaturi ? ai povestit undeva si mi-a scapat mie ?

Da. S-a dezechilibrat de pe treapta a Iv-a a scarii innterioare, a cazut pe spate si s-a dat cu capul de gresie - partea parietala. Din fericire a aterizat pe buca si nu pe sold.

 

e a treia cazatura pe care o ia de cand a ajuns in America si a sasea in ultimul an. Sor-mea spune ca de la Xanax i se trage, pentru ca dupa o anummita varsta da grave tulburari de echlibru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine  [cit]

 

Si la noi e o vreme de cacao  [zirea] noroc ca azi muncesc de-acasa.

Oricum se vede ca e vacanta, am ajuns ieri la birou in 20 de min; normal fac 30-40 min.

 

Multumesc pt aprecieri  [flo2]  [:I]

 

Aseara am picat lata la ora 8...mai rau ca aia mici  [ph34r] al meu s-a culcat si el devreme, asa ca pe la 3am s-a trezit, ca nu mai poate dormi...a citit ziarele pe net si apoi s-a culcat la loc.

 

Ai mei erau disperati ca nu a venit ieri motanul acasa..si-a facut aparitia aseara tarziu, a mancat bine, apoi s-a culcat...acum doarme in boxa.

 

Tata mestereste toata ziua, mi-a pus anumite lucruri in alte parti, asa ca aseara nu le mai gaseam  [zirea] i-am spus sa nu mai mute oalele si cratitele, ca ala nu-i jobul lui.

 

Kari, faina ideea cu poster-ul  [pk]

 

O zi frumoasa sa aveti !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...