Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si pasa mea continua: vin de la medic dermato. Am fost la un control pt. o alunita suspecta. Rezultat, mi-o scoate peste cam 2 saptamani si trimite la biopsie. Va dati seama ce stare am... Macar bine ca in saptamana respectiva voi fi  in vacanta ca nu m-as putea concentra la scoala.

Culmea ca vorbeam cu o prietena zilele trecute care venea de la operatie pt. biopsie de san si eu o consolam ca va fi bine.

Incerc sa nu ma gandesc la rau si sa fiu pozitiva si increzatoare...

 

Rox, iti trimit o imbratisare si iti doresc sa plece repede de la tine perioada asta mai rea.

 

Ioana, tu a trebuit sa vii in tara ca sa colectati in familie toti virusii, of, of. Incep sa cred ca i mai sanatos frigalaul de la noi (care intre timp s-a terminat...) decat caldura asta anormala din Ro, la care dospesc toti germenii.

 

Mihaela, sa aiba Diana o calatorie fara probleme si o vacanta de neuitat. 5 saptamani, phiii, te cred ca stai cu emotii.

 

Nu mai stiu ce si cui sa mai zic, sunt cam perturbata.

 

La noi a fost azi o zi de groaza pt. trafic. Caldut zero grade, ninsoare masiva dimineata, am vaslit prin zapada pana la genunchi pana la masina, de la amiaza ploaie inghetata. Am avut multe drumuri de facut, noroc ca toate pe aproape.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copiii dorm, toți 3. Fetele de la 9, R. s-a băgat în pat la 10.30. Eu zburd pe net [:)]

Să va mai povestesc ceva și mă culc și eu.

AZI AM UITAT S-o IAU pe nepoțică de la școală. Și la o jumătate de ora după ce ieșise copilul de la școală, mă sună o mămică... că a sunat-o altă mămică a unei colege ... că M., nepoțica așteaptă în curtea școlii și că nu a venit nimeni să o ia [batcap]

Va dați seama?? Am uitat total, nici mie nu-mi vine să cred... Ce făcea bietul copil dacă acea mămică nu reușea să ia legătură cu mine?? Sincer... m-am luat cu treaba la birou și am uitat. Oare când mi-aș fi adus aminte EU??

Nici nu vreau să mă gândesc la alte rele, dar azi am facut-o lată... 

Mă culc, poate mâine voi fi mai limpede la cap  [batcap]

Noapte bună!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pasa mea continua: vin de la medic dermato. Am fost la un control pt. o alunita suspecta. Rezultat, mi-o scoate peste cam 2 saptamani si trimite la biopsie. Va dati seama ce stare am... Macar bine ca in saptamana respectiva voi fi  in vacanta ca nu m-as putea concentra la scoala.

 

Phuu! Sa fie bine!! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si pasa mea continua: vin de la medic dermato. Am fost la un control pt. o alunita suspecta. Rezultat, mi-o scoate peste cam 2 saptamani si trimite la biopsie. Va dati seama ce stare am... Macar bine ca in saptamana respectiva voi fi in vacanta ca nu m-as putea concentra la scoala. Culmea ca vorbeam cu o prietena zilele trecute care venea de la operatie pt. biopsie de san si eu o consolam ca va fi bine. Incerc sa nu ma gandesc la rau si sa fiu pozitiva si increzatoare... Rox, iti trimit o imbratisare si iti doresc sa plece repede de la tine perioada asta mai rea. Ioana, tu a trebuit sa vii in tara ca sa colectati in familie toti virusii, of, of. Incep sa cred ca i mai sanatos frigalaul de la noi (care intre timp s-a terminat...) decat caldura asta anormala din Ro, la care dospesc toti germenii. Mihaela, sa aiba Diana o calatorie fara probleme si o vacanta de neuitat. 5 saptamani, phiii, te cred ca stai cu emotii. Nu mai stiu ce si cui sa mai zic, sunt cam perturbata. La noi a fost azi o zi de groaza pt. trafic. Caldut zero grade, ninsoare masiva dimineata, am vaslit prin zapada pana la genunchi pana la masina, de la amiaza ploaie inghetata. Am avut multe drumuri de facut, noroc ca toate pe aproape.

 

Si eu zic la fel cu germenii [smulgpar]

 

Bafta sa fie bine cu operatia, sa scapi usor si sa te refaci repede!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...