Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

Si eu am o pasa. Azi a fost foarte cald. Cea mai calduroasa zi de februarie din ultimii 55 de ani. Silvi e racita. Nu cine stie ce dar ii curge nasul fara oprire. De 2 zile doarme cu mine, ca de aia vine si pisica. Si pe langa pisica mai vine si cu ursul mare (cadou de la Suspi) Ma mai mir de ce ma trezesc cocosata. De un an de zile de cand caut pe cineva sa vina sa imi aranjeze copacul din sufragerie, in sfarsit azi am reusit performanta de a primi o consultatie. Saptamana asta gata, vine cu ghiveci, cu cineva sa-l mute si din pacate, dureros, trebuie sa mai taie din el.

 

Multa sanatate Silviei! Si your mama sper sa se refaca repede! 

 

Ce copac? Ai mai scris, stiu, dar am uitat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:)] [:)] [:)]

"Patru batrani s-au dus la un club sa joace golf. Dupa cateva minute, unul dintre ei zice:
- Da, se pare ca odata cu trecerea anilor aceste dealuri au devenit mai abrupte si mai mari...
- Dar si distanta de la o gaura la alta este tot mai mare si mai mare... - zice al doilea
- Ca sa nu mai spun ca si crosele au devenit mai grele... - vorbi si al treilea
- Da` nu va mai tanguiti atata, spuneti multumesc ca macar va aflati pe partea corecta a ierbii! - spuse al patrulea batran..."

"Definiția presiunii: o soție, o amantă și o ipotecă, toate cu o lună întârziere."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Am avut o noapte horror, dar macar ne-am luptat acasa, nu la camera de garda. Julia nu suporta nici sa ii dau medicam, nici sa ii trag mucii, se ineaca de la muci, vrea sa doarma in fund ca sa poata respira, atipeste cate 20-40 min si apoi se scoala, face febra si ii iese si un dinte (sau chiar doi). Uitasem cum e cu bebel racit, sau mai precis nu stiam ca P a racit prima oara dupa 1 an si cat de cat ne intelegeam cu ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...