Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ziua buna tuturor

 

 

am citit din urma, pe bucatele, asa ca nici sa ma bata careva nu mai stiu exact ce si cui i s-a intamplat. 

de roxana am retinut totusi ca e intr-o perioada rea. roxana, o imbratisare calda de la mine. nu una nemteasca, ci una pur romaneasca.  [il]

 

 

sanatate celor aflati in suferinte. 

 

 

cineva ma intreba ce face mama. ce sa faca baba, face planuri de vacanta. la sfarsitul lunii pleaca toti trei in Spania, ptr cateva saptamani. are zile si zile, se simte cateodata mai bine,alteori are dureri si trebuie sa stea in pat, ceea ce nu-i place deloc. 

 

 

am citit si despre histamina, femeia asta este o raza de soare pe pamantul asta. am corespondat cu ea o perioada lunga, apoi a disparut de pe forum si am pierdut legatura cu ea. citind articolul din libertatea mi sa umplut inima de o caldura inexplicabila, atata optimism si curaj.....  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ea este Corina. Noi am fost la aceeasi odisee in 2010. Nu mai scrie pe Dc dar e foarte activa pe fb unde are foarte multi prieteni, printre care si membrii dc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca a disparut banda cu reputatia  [pk]

 

 

cred ca cineva saboteaza forumul, cum mai sa ne dispara reputaiile?  [fal]  [:-)))]

scheisse egal de reputatia de pe forum,  sa fim noi sanatosi.  [il]

 

 

rall, multumesc frumos de poezie, am sa o scriu pe felicitare. [flo2]

maine e gata afisul, nici nu  a fost prea scump.astazi au venit si cartile, caci si-a dorit carti cadou, nu prostii ptr bebelusi.  [fri]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar placea sa revina histamina pe forum.

si daca tot am deschis cutia cu nostalgii, oare ce-o mai fi facand noideea, care o mai fi viata ei ? copiii sunt marisori acum, din ce-mi amintesc eu...

olguta12, o fi bine si ea ? am impresia ca a divortat...pe galushca am vazut-o pe pagina sotului ei, s-a facut o adevarata domnisoara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, ti-am furat ideea cu poster-ul, asa ca-i fac si eu unul Marciei  [clo] dar o sa-l fac online, cu 12 poze, de cand s-a nascut si pana acum  [:)]

vroiam sa-i fac un album, dar e prea mult de munca si nu am timp...asa ca las albumul pt anul viitor.

 

Al meu a varsat rom pe tastatura acum 2 zile (si pe pad, dar l-am sters cu solutie pt curatat display-ul de la smartphone si merge)...si nu mai merge  [zirea] a incercat aseara sa o repare, dar nimic..noroc ca laptopul are si touch-screen, asa ca putem folosi tastatura de-acolo...dar nu pot scrie povesti de pe laptop, asa ca tb sa folosesc telefonul  [zirea]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ziua buna tuturor am citit din urma, pe bucatele, asa ca nici sa ma bata careva nu mai stiu exact ce si cui i s-a intamplat. de roxana am retinut totusi ca e intr-o perioada rea. roxana, o imbratisare calda de la mine. nu una nemteasca, ci una pur romaneasca. [il] sanatate celor aflati in suferinte. cineva ma intreba ce face mama. ce sa faca baba, face planuri de vacanta. la sfarsitul lunii pleaca toti trei in Spania, ptr cateva saptamani. are zile si zile, se simte cateodata mai bine,alteori are dureri si trebuie sa stea in pat, ceea ce nu-i place deloc. am citit si despre histamina, femeia asta este o raza de soare pe pamantul asta. am corespondat cu ea o perioada lunga, apoi a disparut de pe forum si am pierdut legatura cu ea. citind articolul din libertatea mi sa umplut inima de o caldura inexplicabila, atata optimism si curaj..... [il]

 

Asa a si ramas. ..e un suflet  fantastic. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...