Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Neata pinguini

 

Micky, drum bun !

 

Sa va fie de bine intalnirea  [pk]

 

Eu am pe skype poza motanului la profil  [:)] pe laptop ma loghez via cont FB, pe telefon am cont separat.

Mai primesc si eu (rar insa) cereri de la diversi, dar le sterg  [ph34r]

 

M-am trezit cu durere de ochi drept  [zirea]

 

La noi e o vreme de cacao, bine ca mai e putin si vine weekend-ul  [:)]

 

O zi frumoasa sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleur, am vazut si noi reportajul despre studenta indianca  [:(] de fapt mai avea putin si termina...ce-o fi fost pe parintii aia...i-am vazut si in reportaj...erau atat de mandri de fiica lor (pe care si-au dorit-o de la inceput...ei nu au vrut baiat)...offf...

 

Rox, sper sa treaca perioada asta nasoala.

 

Ioana, cum sunteti azi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Ma doare capul, dar eu stiu care e cauza. Tequila adusa de sora-mea e cauza [il] . Si am baut doar un paharel mic, micut....

I-a adus nepotelei costum de sirena. Toata seara am avut langa noi o sirena care se chinuia sa mearga [:-)))]

Si am primit cadou o geanta frumoasa, maro, medie spre mica. M-a auzit ca m-am saturat sa car de gentile foarte mari care ma indoaie efectiv.

La voi a mers forumul aseara si in dimineata asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna

 

Da, multumesc ca m-ati scos in oras, tare bine mi-a prins [flo]!

 

Imi pare rau ca te-am prins in ziua celor 500 de calori, desi sincer la cat de "randunica" ai devenit, chiar nu cred ca mai ai nevoie!!

 

Eu sunt in aeroport, nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul....

Drum bun, zbor lin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, in Skype, tools - options in functie de ce bifezi:

post-3916-0-55833900-1455783386_thumb.jpg

 

apoi la propriul tau profil poti alege daca e public, privat sau numai pentru cei din lista de prieteni.

Tot la profil poti scrie cateva cuvinte despre tine in engleza: "tanara disponibila pentru conversatii si relatii cauta prieteni".

 

Cine este interesat cauta pe skype. Sub nume e un mtor de cautare, scrii "firends" si apare o lista intreaga de skaipisti din toate tarile pamantului care au profil public.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, am vazut si noi reportajul despre studenta indianca  [:(] de fapt mai avea putin si termina...ce-o fi fost pe parintii aia...i-am vazut si in reportaj...erau atat de mandri de fiica lor (pe care si-au dorit-o de la inceput...ei nu au vrut baiat)...offf...

 

Rox, sper sa treaca perioada asta nasoala.

 

Ioana, cum sunteti azi?

Ati reusit sa schimbati tastatura laptop-ului? Cam asta e solutia, nu stiu daca se poate repara...

Si eu am varsat niste suc de portocale (mi-a scapat paharul din mana,noroc ca nu era plin). In prima faza tastatura mergea, am sters-o cum am putut.. insa ulterior cateva taste s-au stricat (nu consecutive, conteaza probabil cum sunt plasate pe circuit), iar celelalte care mergeau au devenit lipicioase, se miscau greu  [alcool]

 

Nasol a fost, a fost doar greseala mea....Chiar ma gandeam ca nu-s nici prima, nici ultima persoana care pateste asa ceva...  Noroc ca am gasit repede tastatura pe modelul meu de laptop si am inlocuit-o. Din fericire, laptopul n-a patit nimic, a functionat ca inainte  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...