Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, scrisesem ieri un mesaj care a disparut in neant.

 

In primul rand multa sanatate tuturor celor care au nevoie.

 

Fleur, tin pumnii sa fie totul bine. [flo2]

 

Viviana, cum mai este mama?

 

Miha_s drum bun Dianei si petrecere frumoasa!

 

Ella ce agenda incarcata ai!

 

Mickyyy sper ca ai ajuns cu bine si ai gasit totul ok.

 

Mada cum mai esti?

 

Va multumesc de incurajari imi prind tare bine. Mama maine se interneaza si luni o opereaza. Am vorbit cu sora cea mica si luni de zi va sta ea cu mama, apoi seara ma duc eu sa raman peste noapte. Incerc sa cred ca totul va fi bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

 

Aici mi-s.. cui ii e dor de trancaneala mea?  [hippi]

 

Trage Sophia de mine sa iesim, ca e in vacanta si nu ma iarta in nici o zi, iar eu deja nu mai pot de picioare si oboseala la cat m-a plimbat zilele astea. Se vede ca m-am babit, nu ma tin pasul cu tineretu` [:D] 

 

Fugim afara ca e soare, dar nu stim pana cand. Trec eu mai pe seara sa va povestesc mai multe, daca nu oi fi lesinata de pe drumuri.  [jamaica]

 

O zi buna!  [flu]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, drum bun Dianei! Si tie liniste in suflet, desi stiu ca nu vei avea pana nu o sa o vezi inapoi in Visby.

 
Silvi, cica Julia are hemangioame in par la ceafa. Le-a vazut cand am mers la pediatru ptr viroza noastra. Sunt ca niste pete roz despre care mereu am crezut ca sunt de la caldura sau ca s-a scarpinat/ frecat cu capul pe undeva. Nu stiu ce sa zic ref la ale Iuliei... 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, e fain sa o vezi...sa auzi vuietul apei..e o platforma chiar langa ea...vreau sa mergem o data si pe partea cealalta, asa se vede mai bine...

Pe stanca aia, in mijlocul apei, se poate urca, sunt scari...vara merg barcile pana acolo...mie mi-ar fi cam frica, pt ca merg pana la baza cascadei, unde apa e involburata...dar poate vom merge o data si noi...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din nou pe pamant englezesc, mai exact Scotian de data asta :))

Fiind plecarea din scurt am avut de ales intre 7 ore de zbor cu escala cu Air France si aterizare in aeroportul de langa mine, la 200 lire biletul sau 3 ore fara escala, in Glasgow, cu 39 lire biletul + 5 ore de autobuz direct spre casa (inca 50 lire biletul). Si mai era varianta Londra, dar si acolo treceau de 150 lire biletele si tot mai faceam 3-4 ore spre casa. Ghiciti ce-am ales :)).

 

Asa ca acum admir pe geam frumusetile scotiei :))

 

Si ma pun pe citit din urma formul, ca tot am timp de pierdut!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana face un tur in Thailanda, Cambodgia si Vietnam. Au programul pe hârtie, o parte de bilete de avion luate, stiu ce vor sa faca/vada. Sunt pe cont propriu. Ea si prietena cea mai buna. 

 
Ioana așa e :)

 

Sanatate multă mamei si soacrei, Laura.  [flo2]

 

ioana ma bucur ca sunteti spre însănătoșire., [flo2]

 

a fost pauza de pranz :). Pe care o iau mereu cu sotul, dar azi a fost nevoit sa plece mai repede.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...