Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Silvi, cica suntem suflete pereche  [:D] el e cel cu declaratiile, eu sunt cu surprizele..

pe 28 aprilie e nascut..

 

13 si 28 sunt numerele mele norocoase  [:)] multe lucruri in viata mea s-au intamplat pe 28 sau la 28...pe el l-am cunoscut cand aveam 28 de ani de ex..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Povestea unui elvetian (57), care s-a indragostit in 2012 de o romanca si s-a mutat langa Timisoara : 

 

http://www.20min.ch/schweiz/news/story/-Ich-verliebte-mich-in-eine-Rumaenin--24242669

 

Pe scurt tradus : a cunoscut-o in Italia, in vacanta, ea e psiholog si ar fi fost greu sa isi gaseasca job aici, asa ca s-a mutat el in Romania. Spune ca se mai simte inca, comunismul, ca romanii sunt persoane inimoase si saritoare, ii plac peisajele din Romania, pe care o considera o tara ft frumoasa...si mai spune ca nu trebuie sa ai prea multe pretentii in ceea ce priveste infrastructura.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, noteaza: [:)]

 

1tvonline punct ro

 

Trebuie sa instalezi playerul lor, sopcast, de pe acelasi site.

 

Merge bine si neintrerupt, noi avem pc ul barbatului conectat la tv si urmarim ( el mai ales) toate posturile romanesti. Are si canale internationale, ca discovery urile s a., desene, sport, posturi tematice. Are si hbo ro.

 

Strumphi, mie mi e dor de " trancaneala" si pozele tale. Astept...

 

Mickyyy, sa ajungi cu bine, ai ales cea mai buna varianta.

 

Am visat azi noapte ca trebuia sa decolez de pe Heathrow si aeroportul era inchis din cauza unei furtuni cu fulgere uriase, o tornada sau asa ceva. Grijile...

 

Si eu am pranzit azi cu barbatul intre ore la 2 scoli, am trecut pe acasa. Am un orar de vis azi, 2 ore dimineata, 2 dupa masa din care 30 min siesta cu cei mici, clasa maternelle. Si maine liber, yupii.

 

Mada, Eva nu vrea sa ti zica daca s a intamplat ceva la scoala? Eu banui ca a necajit o un copil?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...