Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Strumphi, lasa ca a compensat prin cadoul pe care-l vrea  [:D] sa nu crezi tu ca am scapat asa ieftin.

A declarat acum 3 ani ca nu-si mai serbeaza ziua pana la 16 ani...cand va da petrecere mare, iar noi va tb sa plecam de-acasa  [clo] deci e al 3lea an cand nu vrea petrecere...asa un tort si un pahar cu sampanie nu refuza...

 

Si eu zic sa va plimbati, indiferent de cat costa...banii sunt facuti sa circule, asta e deviza mea  [:D] eu nu pot sa am bani in cont, prefer sa-i cheltui pe plimbari...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate Tora! Sa se gaseasca repede cauza repausului vocal nedorit.

 

Sanatate Juliei ! Of, of, manca-i-ar napasta de virusi, sa se duca pe pustie! Antitermice si rabdare, Ioana, te imbratisez, stiu cum e, si al meu ardea, si numai noaptea, seara incepea sa-i creasca temperatura.

 

Silvi, la voi la Iulica pare ceva superficial. Eu stiu din pacate o situatie nefericita (dar NU are nici o legatura cu voi).  Primul meu finut s-a pierdut din cauza unui hemangion localizat din nefericire pe creier. La primul vaccin s-a intamplat, a fost ancheta, foarte serios. Asta a fost soarta lui, sa fie ingeras intr-o lume mai buna...

La voi din cate spui angioamele sunt vizilbile deci exterioare. Sunt sigura ca se vor resorbi. Va fi bine!!!

 

Azi sunt libera....sa fac cumparaturi si mancare, bineinteles.... (preferam sa merg la scoala, dar e zi pedagogica, elevii nu vin la scoala, profesorii da. Deci nu am pe cine inlocui...)

Am facut piata pt. cel putin o saptamana...de toate am cumparat...asa mi-e sila si ma plictiseste sa fac cumparaturi...de orice...dar trebuie...am stat aproape 3 ore cum corect mi-a consemnat consortul, tafnos. Eu merg la piata in mai multe locuri, compar preturi, ca din pacate nu am larghetea de buzunar sa iau ce vreau din primul magazin in care intru. Daca il las pe dl. consort sa mearga singur chiar cu lista in mana...e jale...cumpara orice si la orice pret...plus alte chestii inspiratie de moment, cum zice el, se duce naibii bugetul pe 2 saptamani. Asa, am cumparat carne f. convenabil, legume, fructe, lactate, cereale, sucuri , vin rosu, apa minerala si plata... si mi-au ramas si bani.

 

Strumphi, delicioasa Sophia...mie imi place sa urmaresc evolutia copiilor, cum li se schimba trasaturile fetzei...cum devin mai mari, mai maturi (aparent bineinteles...). Are o fatza atat de inteligenta, de frumoasa si de senina...de parca nimic de pe lumea asta urata nu o atinge...decat ce e frumos... MI-ar placea sa se intalneasca odata picii nostri...

 

( nu luati in seama palavrageala mea, este dupa un JB on the rocks)

 

Ma duc sa crosetez o lasagna comandata de pici si o varza cu carne comandata de copilul cel mare (berbantul).I m conflicted ce sa fac mai intai.

 

Apoi ma bag cu hotarare in pat sa vad niste filme pana il iau pe pici de la gradi. Am pe lista Oblivion si The book thief si inca unul cu William Hurt de nu-mi amintesc titlul. Deseara avem si spectacol de taetru pt. copii la centrul comunitar din cartier.

 

Un weekend frumos si linisitit va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...