Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 918
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu mi-am propus sa fac asa conspect frumos. Adica am venit la laptop ca sa pot formata textul, sa citesc intr-o fereastra si intr-una sa scriu. Boierie.

 

Laura, multa sanatate mamei tale si tie putere sa o sustii si sa o ajuti la nevoie.

Black, sincer nu stiu cum ai rezistat cu asa sef. Nu numai ca nu te apreciaza dar sa iti mai puna si bete in roate. Si daca iese ceva nasol nici nu vreau sa speculez cum se imparte vina. Dar chiar asa, voi aveti asigurare profesionala?

Eu zic ca e chiar bine ca ai alta varianta pentru serviciu. Si pentru mine colectivul e foarte important. Daca nu ma simt bine nu pot lucra eficient. Iar tu esti prea finuta ca persoana iar seful intrece masura.

Kari, ce tort frumos! Cred ca iti fur ideea cu inima plina de bomboane. La multi ani baiatului tau frumos si destept! Sa fie sanatos si fericit!

Fleur, tinem pumnii sa fie totul bine. Si sper ca si la capitolul finante stati mai bine acum. Asa fac si eu liste si cumpar de unde imi convine. Cel putin acum nu mai treuie sa si umblu pe la magazine ca sunt pliantele cu oferte pe net. Sin cam din aceleasi motive nu trimi sotul. Chiar mai devreme se plangea cea mare ca maine merg iar la cumparaturi in loc sa stau cu ele. I-am zis ca as fi bucuroasa daca le-ar putea face altcineva.

Of, ce trist cu finutul tau.

Ioana, ma bucur ca sunteti spre bine si e doar o viroza rebela. Pe la mine prin firma a circulat gripa porcina. Eu asa ceva cred ca am avut de craciun, revelion si dupa. Ca prea lunga a fost si prea daramata m-am simtit desi nu am avut febra, muci nu prea mult.

Mihaela, chiar acum e colegul de langa mine plecat in vacanta acolo. El a facut si niste vaccinuri dar nu s-a simtit prea bine dupa ele. Ba febra, ba moleseala. Mergeti si pe Amazon?

Strumphi, cum mai nu stie Sophia de la doamna de fier ca "banii nu cad din cer, se fac pe pamant". Pai si cand va intelege cum e cu valoarea lor sa te tii ca iti face si tie socoteala. De aceea musai sa o educi ca e bine sa ai grija cum ii cheltui dar e important si sa te simti bine ba prin oras, ba incalzind cardul. Eu i-am zis cele mari ca o femeie n-are niciodata destule haine. M-a apostrofat ca primesc cam multe colete. Si cu prima ocazie cand i-am zis sa nu isi mai cumpere ceva la magazin mi-a intors replica.

Eu zic ca e de bine ca v-ati plimbat toata saptamana prin oras. Adica timp de calitate mama-fiica, pasi mult pe zi, dat mai rar prin bucatarie. Ce sa mai win-win-win. Sa nu mai zic de copila fericita la maxim.

Corina, mersi ca ma faci sa zambesc destul de des. Mereu vii cu o gluma buna, o poza haioasa.

Rufus, ce aiurea ca inca nu are un diagnostic clar dar simptomele persista. Tora acum mananca doar lichide, supe-crema?

Viviana, pana a urma vine mama mai devreme acasa? vrea sa fie la majoratul Silviei?

Madalina, nu ii poti da Evei servetele umede dezinfectante si un gel pentru maini. Am patit-o si eu cu cea mare sa faca infectie urinara de la tinut sa nu faca la scoala. Si era acolo 5-6 ore, nu 8-9-10 ore. Dar ce sa mai zic ca si acum ajunge acasa si merge la baie imediat. Mijlocia se orienteaza sa intre la baie dupa ce a fost facuta curatenia. Dar ea e un mic securist, stie tot ce misca in zona. Chiar sa deschid si eu din nou discutia cu ele, sa le reamintesc ca nu e bine sa se tina.

Cu scoala eu zic ca isi revine. Uneori asa fac copii dupa o vacanta frumoasa.

 

Dark oare pe unde este? si ei in vacanta parca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am cedat si termin mâine situația.mi se învârte capul de la bazele de date si extrase.

eumada, ma tineam sa-ti spun de eva...ca sigur e ceva trecator. multi copii in clasele mici nu vor la scoala.

W a tinut-o de fapt pana in clasa 5-a. pur si simplu se scula ca nu vrea la scoala, incepea sa planga...ca el vrea home schooled...ca nu invata nimic acolo, ca e boring, ca vrea acasa cu mami si cu pepper...etc..e.tc.

imi amintesc in clasa 1 era o fetita zilnic plangea cind o lasa la scoala...a tot plans aproape tot anul.

I-o cu frumosul, ascult-osi vezi ce motive are, sa nu se fi intimplat ceva...dar daca nu e nimic serios, incearca sa vorbesti cu ea...sa-I spui +I mersului la scoala(sper sa gasesti...ceva sa o incante)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kari, la multi ani fericiti lui victor! f. frumos tortul!

 

ioana, multa sanatate micutzei! cred ca ati luat vreun virus de prin avion...sper sa scapati repede de el...

 

rufus, pe mine ma ingrijoreaza chestia asta a torei...mergeti la mai multi dr.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...