Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Impreuna in postul Pastelui


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Buna dimineata [flo] Cum am scris, nu prea am ce va inspira. Meniul meu (de 10 zile) arata cam asa: md: apa cu lamaie :-) gustare: 1 mar pranz: 2 portocale sau 3 clementine sau bucati de pomello g: 1 mar cina: combinatie blenduita / diverse variatiuni din morcov / sfecla rosie / mar / portcoala / kiwi Nimic spectacular [:-)))] Intr-adevar postul catholic permite consumul de lactate si oua, dar momentan nu voi manca asa ceva, cel putin pana la 1 martie, si si atunci eventual iaurt degresat, in niciun caz oua.

Wooow ...da asta e foame! !!! [:-)))]

Rezisti? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Stiu ca scrii de pe mobil, dar acum chiar am nevoie sa mi traduci ce ai scris.

Ooofffff scuze! 

Ti.am  urat  bafta  [:)] !

 

Eu odata am facut  foamea. ...si am avut probleme. 

Spuneam  ca nu mai vreau. 

 

(Din cauza jobul ui  umblu  cu vreo 2 telefoane in geanta. ...acces  la laptop  foarte greu, sunt  mereu pe drumuri. Si nu cred ca sunt singura. ..ar trebui  imbunatatita mult varianta de mobil. An scris si tehnice  .

Nimic!

Cel putin de cand au fost ultime probleme am ramas farà multe optiuni )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu as vrea sa ma disecati in bucati, tin chestia asta cu fructe/legume cum am scris, pentru ca venea oricum si postul, si da, am inceput pe 1 februarie. Si tin din total alte motive decat sa slabesc, despre care nu vreau sa vorbesc.

Aici este topic despre post, nu despre diete, aici poti manca si combina legume/fructe dupa plac, fara sa ti de atraga atentia ca gresesti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...