Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Impreuna in postul Pastelui


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

   Am reusit sa fac clatite la MD.Maine nu gatesc ca papa mai am si voi fii plecata.Dar voi papa covrigi cu ocazia asta cu susan din abundenta:))).Revin maine seara cu meniul pt marti.Curcubico ai schimbat "sistemul" sau varza a fost o alegere de moment?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] !

Am cinat aseara destul de tarziu:humus cu praz.Ar trebui sa-mi maresc portia la pateurile din leguminoase ca nu-mi ajunge pt 2mese.Aseara am cam ramas flamanda:(((.Au inceput rosiile cherry sa incolteasca...le urmaresc evolutia:))).

O saptamana cat mai usoara si cu surprize placute!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Deci azi am avut asa dupa MD:G-1banana,1felie cu pasta de fasole,G-1portocala si la P-ciorba si fasole verde,ca mai era o portie prin frigi.Cina nu cred ca va mai fii pt ca pranzul l-am luat la 18.Poate 2-3prune uscate.

    Pt maine inca nu sunt decisa,poate improvizez o shaorma de post.

    A inceput macrisul sa-si arate mustatile asa ca pe saptamana viitoare visez la el:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Deci azi am avut asa dupa MD:G-1banana,1felie cu pasta de fasole,G-1portocala si la P-ciorba si fasole verde,ca mai era o portie prin frigi.Cina nu cred ca va mai fii pt ca pranzul l-am luat la 18.Poate 2-3prune uscate.

    Pt maine inca nu sunt decisa,poate improvizez o shaorma de post.

    A inceput macrisul sa-si arate mustatile asa ca pe saptamana viitoare visez la el:)))

 

 

Dea, cu ce umpli shaworma aia de post?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...