Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusii decedati in Arges - alerta!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Totusi, nu am idee, adultii nu se pot imbolnavi de asta? Nu s a raportat niciun caz de adult, oare ce produs ar putea fi care sa fie destinat doar copiilor??!! Sau la adulti nu se simte....

Groaznice situatiile astea, sa nu stii cauza, sa iti vezi copilul bolnav, nici nu pomenesc de mai grav, si sa fie de la un produs pe care l ai cumparat cu buna credință! !

Vorba lui Marius la alt subiect... ar trebui inchisoare maxima!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar doctorul acela povesteste de bebelusi din Buzau internati la Grigore Alexandrescu in anul 2008.

 

Intamplarea a fost in 2008.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce e greu de inteles? Comoditatea. De ce sa-I dai copilului un Iaurt natural in care sa pui tu fruct,cand toti cumpara de-a gata. Nici eu nu mananc asemenea porcarii,cu atat mai mult copilului

Sau poate nestiinta. Nu oricarei proaspete mamici ii spune pediatrul aceste aspecte, si cum nu toti le stiu pe toate...

 

Si apoi nu orice aliment colorat sau necolorat poate contine ecoli. Numai cele infestate. Si de infestarea asta criminala nu e de vina mama sau tata. Deci hai sa nu incercam sa dam vina pe lenea unor mamici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...