Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gravidute FIV-oase (80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 238
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara [flo2]  Am fost la monitorizare, dupa care la medic si am stabilit data cezarianei [il]  Avand in vedere ca nu am contractii iar bebe e cuminte si creste bine a hotarat sa facem cezariana in sapt 39 pe 6 aprilie [pk]

 

Cosmina tinem pumnii si pumnisorii stransi!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu:))) Vad ca azi dimineata la ora 7 jum aveam un chef de duca cu sotul si acolo si acolo am ajuns pe la 16 obosita dar ok si acuma am niste contractii de nu pot sta nici in pat.

Pedichiura e facuta asa in mare dar nu cum o vreau eu iar manichiura trebuie schimbata, eu folosesc shellack si sunt crescute si cam roz.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o întrebare si va rog, din suflet sa ma ajutați!

Am facut fiv, embriotransfer pe 22 Februarie, iar la 12 zile mi-a ieșit Hcg-ul negativ. De atunci, nu mi-a mai venit ciclul, iar acum, la aproximativ 30 zile de la embriotransfer, doua teste pipi mi-au ieșit pozitive. Ati mai auzit de un astfel de caz? Luni voi repeta Hcg-ul la MedLife. Inițial l-am facut la Bioclinica.

Multumesc mult!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rosesarbu, eu zic ca 2 pipi teste pozitive plus lipsa menstruatiei nu pot insemna decat sarcina. Pe de alta parte hcg ul trebuia sa iasa pozitiv, macar val f mica la 12 zile de la embriotransfer. Eu credca analiza de la Bioclinca a fost gresita/ incurcata... Oricum, daca ai facut embriotransferul pe 22 feb, saptamana viitoare ar trebui sa se vada sarcina si ecografic. Potisaiti faci o programare ca sa fie clar...

 

Sper sa am dreptate si sa te intorci luni cu vesti bune, sa te "inrolezi" la noi pe forum :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...