Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gravidute FIV-oase (80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 238
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anxi, asa e, tare greu spre sfarsit, lasa ca important să vina cu bine. La 39 sapt e super, o sa aiba greutatea buna.

Radu, sanatate! In cate sapt esti?

 

Bebita mea inca mai are dureri de burta, dar ii dau diverse si mai trece. Noaptea dormim bine, papam la 1 si la 4. E frumos, suntem amândoi înnebuniți după ea, insa e si greu. Eu sunt o persoană anxioasă si nu prea sunt relaxată cand trebuie sa fac ceva cu ea. Ieșitul afara ma streseaza, ca poate raci, mersul la pediatru m-a stresat ca sunt microbi....

Mai sta tati o sapt si apoi ramanem singurele, sa vedem atunci...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

radu23 multa sanatate. Tie ti-a curs sange pe nas in timpul sarcinii? Astazi mi-a curs prima data dupa ce mi-am suflat nasul si asa de rapid ca am facut si pe jos. M-am intins repede pe pat si apoi am simtit furnicaturi in maini si dureri de cap. S-a oprit imediat binenteles dar cred ca si eu voi avea probleme cu tensiunea [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A si inca ceva...voi fetelor ati avut trat de sustinere? Cat timp l-ati luat? Acum am primit email de la asistenta de la clinica si mi-a zis ca in mod normal se opreste tratam de sustinere cand se aude inimioara lui  [bib]  La mine asta ar insemna Marti, la eco ar trebui sa auzim inimioara ( Nu Luni ca atunci sunt Pastile catolicilor) si ce fac de acum incolo? Nu mai iau nimic?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...