Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gravidute FIV-oase (80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 238
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu iau acum Clexane 40 si Arefarm 200 4 zi si Prednisolon (cortizon cred). Ma intreb daca o sa-mi dea altceva in continuare sau voi face alte analize si apoi alt tratam. Mi-e frica ca daca se opreste tratamentul, corpul meu sa nu respinga sarcina. Stiu, poate aberez dar ma gandesc in toate felurile [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Radu multa sanatate si rabdare! Va fi bine [flo2]

Otilia eu am continuat putin mai mult tratamentul cu Prednison, si mie imi spusesera sa opresc la inimioara...dar mi-a fost frica:( Am mai continuat vreo sapt. Eu nu am avut Clexane insa am luat Aspirin Cardio si Utrogestan pana in sapt 32. La proegsteron poti renunta cand iti indica ei, eu citisem ca e bun pt col asa ca am mai luat cate o biluta pe zi

Aristica, ce mamica curajoasa! Bravo [flo2]

Cosmina, bafta multa maine!!! [il]

Bogdana, nicio veste? Eu maine am iar monitorizare....peste 2 sapt pe vremea asta sunt cu bebe in brate.... [il]

Gaby, te pup si pe tine si pe bebelusa [cupisi]  Fii linistita, ei cresc foarte bine si usor fara toate artificiile noastre. Sunt sigura ca ne facem prea multe griji [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

23.03.2016, ora 19 a venit pe lume  Romina-Antonia, pui mic de Cosmina.

Cosmina a ajuns ieri la 11 la spital si pana la 19 avea contractii din 2 in 3 min si era dilatata, bebe dulce a venit prin cezariana la cald  masurand  51 cm si cantarind 3.710 kg.

Bine ai venit pe lume bebe mult asteptat, sa ai noroc cu carul in viata si sa le luminezi viata parintilor tai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...