Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gravidute FIV-oase (80)


Recommended Posts

La multi ani mamici si viitoare mamici!

Gabi, felicitari pentru micuta ta si recuperare rapida! sa fiti sanatoase amandoua si sa va bucurati una de cealalta!

Otilia, beta prea mare ?!? La 11 zile dupa ET al meu beta a fost 1141  [:)] 

Felicitari pentru rezultat si sarcina usoara!!

 

Va pupacesc fetelor! sa aveti o zi minunata!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 238
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani!!!!! O primavara frumoasa !!!!!

Va dati seama fetelor ca de acum in fiecare an o sa primim un cadou un La multi ani de la botul nostru de aur???? ce frumos,,

Noi stam mai mult la pat ca sa ajungem sanatoase pana pe 24 Martie! Am zis ca fac singura totul dar pana la urma am apelat la ajutor, fetita mea este mai importanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, fetele! O primavara frumoasa!

 

Ma intrebam azi: exista un forum pt mamici cu bebei obtinuti prin fiv? Mi-ar placea sa fie unul dedicat pt ca in timpul sarcinii m-am regasit mult mai bine aici decat pe un forum cu gravidute fara fiv. Cred ca lupta cu infertilitatea ne-a facut mai informate si mai aplecate asupra problemelor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fetelor!! Va doresc sarcina usoara si o Primavara frumoasa!!

 Vreau sa va intreb daca e normal sa ma simt inca umflat sau balonata? In special stomacul, uneori e asa de tare parca e pepene. Am intrebat-o pe asistenta de la clinica si azis ca nu mai poate fi vorba de hiperstimulare. nu stiu ce sa fac, etare incomod  [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia si eu am fost incredibil de balonata la inceputul sarcinii. Aveam burta mai mare in saptamana 6-7 decat am avut-o la 12-14 saptamani. La mine era exclus sa fie hiperstimulare ca abia am avut cativa foliculi amarati. Totul era de la schimbarile hormonale ale sarcinii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Daca doriti legat de ideea voastra de mai sus pot deschide un topic nou tot la "fiv" pt mamici.Dar fetele inainte au continuat tot aici sa scrie dupa nastere...macar o perioada.Asa au dat curaj si altor gravidute.Ma faceti atenta daca vreti si cand vreti.

    Si "la multi ani femei curajoase!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...