Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gravidute FIV-oase (80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 238
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani fetelor!! Va doresc sarcina usoara si o Primavara frumoasa!!

 Vreau sa va intreb daca e normal sa ma simt inca umflat sau balonata? In special stomacul, uneori e asa de tare parca e pepene. Am intrebat-o pe asistenta de la clinica si azis ca nu mai poate fi vorba de hiperstimulare. nu stiu ce sa fac, etare incomod  [:(]

Otilia, doctorul meu mi-a spus ca de la Progesteron ne umflam. La 6 sapatamani la mine se vedea ca sunt insarcinata , toata lumea ma intreba,, cat am 4 luni:?''))))

O alta problema a fost ca eu am luat foarte mult in greutate pana la 6 luni si apoi am luat normal.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu se pare ca sunt in ultima sapt din martie:) deci imediat dupa. Evident emotii la greu. BCO poate e odata cu mine, ar fi ceva....mai nastem si in acelasi spital [pk]  Am dureri in fiecare zi....ba un junghi, ba o crampa, uffff greut spre sfarsit  [fri]  Dar el pare intelegator, cand ma doare tare ceva, il rog sa se mute, il ciocanesc putin si schimba pozitia dragul de el [il]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumos ca mai aveti putin si va intalniti puiutii, cred ca aveti 1000 de emotii [:)]  [:)]

 Cred ca eu sunt cea mai mica de pe aici  [fal]  Nu prea stiu cu ce se mananca treaba si de aceea citesc din urma. Va doresc nasteri usoare si bebelusi sanatosi si mancaciosi  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...