Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 127


Recommended Posts

Annutza0: Felicitari!!!! Iti doresc sa fie totul bine si poate la urmatoarea echo veti constata ca si celalalt a recuperat si e bine.

Sorinake: Si noi suntem acum pe inhibare, probabil de pe 10 vom incepe stimularea, dar cred ca rezultatul il vom avea in aprilie.....Iti doresc ca aceasta procedura sa fie o reusita!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maru: niste vitamina D3 ai luat ? Sunt destule fete pe aici care s-au trezit cu amh-ul mai mare dupa cateva luni... inclusiv sotia mea.

Acu' nu stiu daca aceasta presupusa crestere a amh-ului prin suplimente de vitamina D3 duc si la o crestere observabila ecografic in foliculii de acolo, dar sunt destule studii care leaga deficienta de vitamina d3 cu scaderea fertilitatii si chiar infertilitatea.

 

 

Uitati si un articol din 2008 al unui medic despre trendul crescator al mamelor de peste 40 de ani:

 

http://www.bzi.ro/tot-mai-multe-femei-raman-insarcinate-dupa-varsta-de-40-ani-86747

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anutza,  felicitări!  Super! Toate eco cu vesti bune și de-acum încolo! [flo2]  [flo2]  [flo2]  II țin pumnii și puiuțului mic!  :) 

Dea eu acum am timp,  noaptea. Deși trebuie sa ma grabesc  sa și dorm. 

Adela la ultima eco erau doar 3, dar cred ca eram cam ziua 5.

Cand am mai făcut 2 eco în noiembrie  erau 6-7, era după fivul eșuat.  Înainte  de fiv tot 5 afc aveam și eu. 

Andrew am luat Vigantoleten 3000-4000, am plecat de la valoarea  hidroxivitamina D 11 acum un an,  și în 3 luni, ajunsesem la 31. Am continuat din cand în cand dar 1000-2000 Vigantoleten pe zi. Acum iau și  Q10 vreo 400 mg,  inositol 750.

Am făcut amh-ul acela cu 0,03 în ziua 16.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! O primavara frumoasa va doresc, cu vise implinite si liniste in suflet.

Anutza draga mea, ma bucur tare.Doamne ajuta sa fie bine si al doilea puiut.O sa fiti in gandurile mele.te pup si imbratisez cu drag.Ai grija de tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  [flor]   La multi ani femeilor! [flor]

     Andrew,AMHul se poate face in orice perioada a ciclului,nu e o analiza care fluctueaza in functie de fazele ciclului si la cat costa eu m-as baza pe antrali.

     Sorina scriai ca transferul il faci in z17...de ce?!M-ai pierdut printre randuri:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...