Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 127


Recommended Posts

    Ok Sorina,am priceput.Te intrebam pt ca fereastra de implantare e in z19-21 si z17 mi se pare cam devreme.Dar dr tau stie mai bine.

    Azi am sarbatorit prin munca casnica si spre seara am plantat si pomi:)))

    Vreau soare,caldura si vreme bunaaaaaaa!Daca nu vine odata primavara cum trebuie ma apuca depresia:(((

 

Dea, si mie mi-a pus tata azi castraveti, salata verde si ceapa verde (arpagic). Arata ft bine, mi-a ramas mie sa ma ocup cand vor incepe sa rasara, sau sa vedem el cand mai vine pe la noi.  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Eu nu am pus inca in gradina nimic.Doar 2randulete de arpagic,1 de usturoi si 1 de ridichi.E rece inca la noi si prea umed pamantul,cand va trece noaptea peste 5grade atunci incep cu insamantatul.La noi inca ingheata noaptea iar ziua ploua prea mult,m-as risca sa-mi putrezeasca samanta in pamant pana sa incolteasca.Salata verde vroiam sa pun dar nu am avut samanta atunci:((.

    Seara faina dragelor!Soata mea a picat ca soldatul la datorie:(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat si eu sa comand niste femibion 1 fara iod si taxofit folsaure 800 de pe farmaexpress.ro si am avut surpriza ca imi cer reteta... aveti idee s-au schimbat regulile ? Acu' e nevoie de reteta si pentru niste amarate de vitamine ? Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ms mult dea.Pe mn in general ma tine spottingul pana in ziua 7-8 numai ca mi s-au parut ciudate durerile de sani.Deja devenisem paranoica si ma gandeam ca daca-s gravida si mi-a venit peste sarcina.Deci tre sa fiu destul de disperata sa ma gandesc la asa ceva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...