Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 127


Recommended Posts

La mulți ani fete dragi!

Annutza felicitări pentru inimioara!

Nicol eu la primul Fiv am avut Ac uri și am sângerat toată perioada cât le-am luat. Mă speriasem dar dr A zis sa nu îmi fac griji. Luasem Ac uri de multe ori înainte dar nu mi se mai întamplase așa ceva.

Deutza se anunță frig în continuare din păcate.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Ok Sorina,am priceput.Te intrebam pt ca fereastra de implantare e in z19-21 si z17 mi se pare cam devreme.Dar dr tau stie mai bine.

    Azi am sarbatorit prin munca casnica si spre seara am plantat si pomi:)))

    Vreau soare,caldura si vreme bunaaaaaaa!Daca nu vine odata primavara cum trebuie ma apuca depresia:(((

 

Dea, stiu, dar la mine nu e nimic sigur din cauza acelui progesterone nebun care creste doar cand nu trebuie...am inceput sa iau si eu prenatale...sper sa ma ajute :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorina, da' tu parca nu aveai blasto...

Atunci e normal sa se faca transferul in ziua 17. Embrionul nu se implanteaza direct, ci in ziua 5-6 (de viata)

Transferul se face in functie de virsta embrionilor; la atitea zile dupa ovulatie (sau de cind se incepe progesteronul) cite zile au embrionii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

     Atunci vei face transferul dupa 2z de progesteron Sorina.Cati estrogeni iei zilnic?Probabil ai mai spus dar eu dormeam in picioare:)))

     Lolita stiu ca e devreme...dar socrela se pare ca nu stie.Azi se protzapise cu ladita cu seminte in bucatarie ca merge sa semene...pana s-a umflat cocosul din mine putin la ea dupa care a lasato balta.A semanat doar salata:))

     Azi am pus si 6arbusti si sunt tare curioasa daca voi gusta ceva din ei anul asta.Am 2zmeuri,2coacazi rosii si 2agrisi...nu am mai mancat agrise de prin clasa a 8a [pofticios]  [pofticios]  [pofticios]

    Mi-am amintit ca cineva vroia sa vada timpul de eliminare a hcgului din sange si am dat peste imagine:

post-130405-0-98858600-1457551733_thumb.png

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Va multumesc de urari!  [flo2]

Am nascut o fetita frumoasa si cumintica. Sunt complet indragostita!  [il]

Nasterea a fost foarte grea si am avut o gramada de complicatii, inclusiv o hemoragie masiva.(care nu a fost de la Clexane) 

Acum sunt relativ bine, probabil ca imi va mai lua o luna sa ma refac, insa important ca fata e bine si ca tati ne ajuta. 

As vrea sa va zic ca alte fete, ca tot chinul s-a meritat, insa nu sunt chiar acolo. Oricum luptati si credeti in sansa voastra!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...