Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 127


Recommended Posts

     Atunci vei face transferul dupa 2z de progesteron Sorina.Cati estrogeni iei zilnic?Probabil ai mai spus dar eu dormeam in picioare:)))

   

Da, Dea, dupa 2 z de progesterone voi face transferal.

 

Primele 6 zile inclusiv astazi, iau cate 2 estrofem, de maine voi lua cate doua de doua ori pe zi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dragi babutze ! Sunt in plin proces fiv..mai tacuta de data asta...sa zicem ca e o superstitie..am fost azi la eco..ziua 10 de stimulare..endo 12.70 mm..mai fac inca 2 zile stimulare cu menopur si pe miercuri daca totul e ok punctia. Intrebare: endometrrul nu e cam gros pt per asta??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Din z10 nu mai creste atat Carla.Daca nu depaseste 14mm la punctie e bine si nu are rost sa te stresezi.Oricum dr nu ti-ar face transfer pe un endo prea gros.Succes!
mersi dea. Ma ingrijorasem putin pt ca marti era 7 si ceva si mi s-a parut ca a crescut ft mult. Si ma gandeam ca daca o tine tot asa.. Cu toate ca Albu a zis ca arata ft bine azi ... [soricel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

     Hy!

     Ok Sorina,am priceput.Iti mai fac ceva analize pe parcurs sau doar eco?Cand e primul eco?

 Dea, am facut analizele in z3. am eco pe 17 martie, adica in z12 si atunci si alte analize, probabil progesteronul, nu stiu ce analize ar putea sa imi mai faca acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...