Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 127


Recommended Posts

Da Moon, ma intereseaza un doctor bun. Eu am facut histeroscopie la sfarsitul lui noiembrie cu Albu si el mi-a spus ca totul e in regula, doar cateva sinechii care au fost indepartate si uterul usor inflamat. La inceputul lui februarie am fost la Tayfun si el a vazut adeziunea, adeziune veche zice el, nu e nici polip nici chist, adeziune pe care trebuie neaparat sa o rezolv pentru a face transferul caci altfel nu mi-a dat nicio sansa la implantare.

Pana acum am doua recomandari: Rudi Campo si dr Manolea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci, marti avem marea intalnire!

Analizele de azi dimineata foarte bune, endo 10mm, frumos si curat, asteapta ca marti la 10.10 sa isi primeasca oaspeti de seama...abia am reusit sa imi stapanesc lacrimile cand au sunat de la clinica...am emotii cat carul :)

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Moon, ma intereseaza un doctor bun. Eu am facut histeroscopie la sfarsitul lui noiembrie cu Albu si el mi-a spus ca totul e in regula, doar cateva sinechii care au fost indepartate si uterul usor inflamat. La inceputul lui februarie am fost la Tayfun si el a vazut adeziunea, adeziune veche zice el, nu e nici polip nici chist, adeziune pe care trebuie neaparat sa o rezolv pentru a face transferul caci altfel nu mi-a dat nicio sansa la implantare.

Pana acum am doua recomandari: Rudi Campo si dr Manolea.

 

 

Si eu tot la dna Manolea fac. Fivi zicea ca e posibil si sambata sa facem, ceea ce mi-ar conveni maxim, ca am si sofer de seama.  [soricel]  

 Sorina, sa fie lipiciosi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Prezent M3ry!

    Am fugit cateva ore la pescu,fara soata ca trebuia sa plece la job de dupa-masa...n-am avut captura dar simteam nevoia sa-mi limpezesc ochii,mintile,etc.

    Acum mai stau 10min si fug in gradina,am ceva de lucru si sa nu ma prinda seara acolo.Ma voi lupta cu niste buruieni:)))

    Ariana eu nu m-am ingrasat mult dar am ramas cu un colacel,acolo s-a depus.Mai degraba o retentie de apa,dar depinde de organismul fiecareia.Colacelul ala din cate stiu e legat de insulina,dar nu stiu sa-ti explic.Cam 3kg acumulam si le dadeam repede jos.La ultimul s-au asimilat vreo 7 dar poate e si varsta de vina.Le-am dat jos fara sport sau regim,dar cam in 6luni...s-au dus cand mi-am schimbat stilul de a papa si mananc mai mult ca inainte de fiv.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , fetelor!

Sorinake: Doamne Ajuta sa fie totul bine si marti sa te intalnesti cu puiutii tai lipiciosi!!

M3ryro: Iti doresc sa faci cea mai buna alegere si sa rezolvi cu adeziunea cat mai repede! Poate in primavara viitoare ne plimbam amandoua in parc cu bb ( prin Constanta) [flo2]

Noi am fost azi la echo: avem 6 foliculi pe ovarul drept si 3 pe cel stang, endometru 9.3 , ne mai vedem si luni, iar miercuri probabil punctia.......vom vedea.

O zi frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorinake, sa fie lipiciosi! [:)]

M3ryro eu am facut histero la Dr. Albu.

Cu el o sa fac si FVI-ul. In noiembrie anul trecut aveam inflamatie, sinechii multe. Acum am fost OK. A cautat sa vada probleme, mai ales ca eu am si focare de adenomioza in uter, insa arata foarte bine uterul. Ceea ce nu face decat sa ma incante.

te pup [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...