Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 127


Recommended Posts

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Multumesc de urari si ganduri bune.MaraDG mesajul tau m-a atins puternic si am reusit sa ma descarc partial.

    Acum am plecat de la spital.Operatia a decurs bine,la 16 s-a terminat,dar abia la 20 si-a revenit din anestezie.Problema a ramas la plamani,a vomat dupa accident si se pare ca a ajuns si acolo si prezinta risc de infectie.

   Multam la D-zeu pana acum si ne rugam in continuare.Sincer ati fost stalpul meu de sustinere si va multumesc din suflet!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si ma bucur ca ne-ai dat vesti bune, dea, nepotul este tanar si cu ajutorul lui DD va trece si peste aceasta cumpana a vietii !

 

Cica anul acesta exista riscul multor accidente, atat individuale cat si colective ... risc crescut au cei din zodia maimutei ... deci sa fim mai atenti, insa cred ca atunci când este sa se intample ... sa reusim sa actionam cat mai bine !

 

Sa avem o saptamana plina de vesti bune, sanatate si bucurii !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut o mare mare prostie....sambata am calatorit cu avionul. Trebuia sa incep progesteronul, dar pentru ca am pus medicamentele in bagajul de cala...in nebunie si aglomeratie, cei de la imbracari m-au obligat sa transfer bagajul la cala si am uitat sa iau medicamentele din el....ieri am luat doza dubla de progesteron, adica 1200mg/zi. Am facut o prostie, nu? [batcap]  [batcap]  [batcap] [batcap]  [batcap]  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...